29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Анна Богдан — переможниця 11-го сезону реаліті-шоу “Холостяк”. Саме ця красуня боролася за увагу та серце холостяка та бізнесмена Михайла Заливаки. Раніше вона була дружиною колишнього голови президентського офісу Андрія Богдана.

Анна – активна користувачка соціальних мереж. В Instagram дівчина ділиться подробицями власного життя. В одній з останніх Stories красуня показала… свого нового залицяльника. Ні, це ніякий не Михайло Заливако, і ні в якому разі не Андрій Богдан.

Пухнастий залицяльник Анни Богдан
Пухнастий залицяльник Анни Богдан

В ліжку у Анни оселився… кудлатий пес. Дівчина показала пухнастого смівмешканця, який із самого ранку забрався до її ліжка і влігся там, простягнувши свої маленькі лапки.
В наступному Stories Анна Богдан продемонструвала розкішний букет троянд, який стоїть у вазоні на столі біля вікна. У віконечку можна побачити, як той самий песик, що тільки-но ніжився в обіймах своϵї господині – вже здійснюϵ вранішню пробіжку на вулиці.

Дуже чарівна пора, коли оживаϵ природа – підписала квіткову світлину Анна.

Вочевидь, красуня зараз насолоджуϵться відпочинком у приϵмній компанії пухнастого улюбленця. Хто подарував Анні Богдан букет троянд — так і залишилось загадкою.
Після участі і телешоу “Холостяк-11” та блискучої перемоги Анна стала будувати відносини із Михайлом Заливакою. Ще під час шоу зʼясувалось, що в ціϵї пари — дуже схожі інтереси. І Анна, і Михайло полюбляли походи в гори.

Троянди для Анни Богдан
Троянди для Анни Богдан

На протязі усього проекту в Михайла з Анною було чимало оригінальних побачень. Вони змогли зустрітись навіть онлайн, коли дівчина захворіла на коронавірус.
У фіналі “Холостяку-11” Анна Богдан отримала від Михайла каблучку. Після завершення проекту закохані продовжили свої стосунки і стали жити разом. Втім, ці відносини все ж не склались. Влітку минулого року Анна повідомила, що вони із колишнім холостяком Заливакою більше не разом.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.