На червону доріжку “не наспівав”: Потап у чорних окулярах позував перед папараці біля стіни з розетками

Фотосесія Потапа за кордоном пішла не за планом. Головний герой заявився на неї в чорних окулярах. А ось червоної доріжки йому не забезпечили. Тому музикант позував на тлі стіни із розеточками.

Відомий український репер Потап зараз перебуваϵ за кордоном. Музикант та продюсер продовжуϵ розвивати творчу карʼϵру і відвідуϵ публічні заходи. Звісно, співаку доводиться позувати журналістам, фотографам і папараці.

На один із таких заходів Потап прийшов майже у повсякденному одязі — рубашка з малюнком, брюки світлого кольору і головна родзинка образу: чорні окуляри.
Правда, зустрічали Потапа на цьому заході без червоної доріжки. Тому музиканту довелось вдатись до оригінального кроку і зіграти на контрасті.

Потап прийшов на фотосесію у чорних окулярах
Потап прийшов на фотосесію у чорних окулярах

Потап вертів в руках чорні окуляри, стоячи на тлі стіни білого кольору, декорованої… електричними розетками. Що тільки не зробиш заради стильного і зіркового образу на світлинах. Втім, завдяки харизмі самого Потапа і його блискучій лисині ця фотосесія все ж вдалась на славу. “Міцний горішок” з України показав себе у всій красі за кордоном, а потім, імовірно — відправився далі, створювати нові музичні хіти.

Олексій Потапенко, більш відомий в Україні як Потап та чоловік співачки Анастасії Каменських — виїхав з країни після початку повномасштабного вторгнення росії, на початку 2022 року. Згодом стало відомо, що репер вирішив будувати музичну карʼϵру в Латинській Америці. Знаходячись за кордоном, репер скаржився на те, що йому доводиться будувати власні взаϵмовідносини з творчими партнерами із самого початку. Створення нових музичних суперхітів даϵться співаку великими зусиллями. Втім, на думку Потапа — справжній успіх просто неможливий без прикладання великих зусиль і постійної праці над собою.

Раніше Потап зізнавався, що на початку повномасштабного вторгнення всерйоз розмірковував над тим, аби піти до лав ЗСУ. Його батько, Андрій Потапенко — навіть допоміг зірковому сину записатись до тероборони. Згодом Потап вирішив, що все ж буде робити тільки те, що вміϵ. І за допомогою своϵї творчості розповідати світові, що насправді відбуваϵться в Україні.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.