Актор Григорій Бакланов після розлучення з Цимбалару знайшов брата-близнюка: “Нас розлучили в дитинстві”

Актор Григорій Бакланов, який нещодавно розлучився з Анастасіϵю Цимбалару — розповів про те, що… знайшов брата. Дізнайтесь прямо зараз неймовірну історію зустрічі і секрет, який все пояснюϵ.

Український актор Григорій Бакланов відомий телеглядачам по серіалу “Спіймати Кайдаша”. Там він зіграв роль молодшого сина в родині Кайдашів, Лавріна.

В березні 2024 року стало відомо, що Григорій офіційно розлучився і своϵю дружиною, акторкою Анастасіϵю Цимбалару. Разом ця пара була достатньо давно, ще зі студентських років. В офіційному шлюбі Цимбалару і Бакланов протримались 2 роки. Подружжя одночасно оприлюднило допис про своϵ розставання на персональних сторінках у соцмережі Instagram.

Два названих брати: Валентин Томусяк і Григорій Бакланов
Два названих брати: Валентин Томусяк і Григорій Бакланов

З того часу пройшло трохи більше місяця і Григорій Бакланов повідомив чергову новину із родинного життя. Він знайшов свого брата:

Колись нас розлучили в дитинстві і ось, нарешті — повідомив актор.

На світлині, яку актор оприлюднив у Stories Instagram, Бакланов створив на обличчі загадкову гримасу і позуϵ поряд зі своїм колегою по творчій роботі, Валентином Томусяком.
На іншій світлині обидва актори — знов поряд. І тут Григорій Бакланов надав більше інформації щодо того, як йому вдалось відшукати “брата” Томусяка.

Ми знайшли одне одного в Zara – розповів актор.

Відомо, що Григорій Бакланов і Валентин Томусяк зараз грають в одному спектаклі. Вочевидь, в такий спосіб колеги по сцені просто вирішили пожартувати про свої родинні звʼязки.

Григорій Бакланов і Валентин Томусяк
Григорій Бакланов і Валентин Томусяк

До речі, із своϵю колишньою дружиною Анастасіϵю Цимбалару Григорій Бакланов зберіг дружні відносини. Навіть після розірвання шлюбу вони продовжують спілкуватись один із одним.

Під останнім дописом Бакланова, в якому він позуϵ в червоному піджаку і чорних окулярах — Настя Цимбалару написала жартівливий коментар:

І тут я зрозуміла, що з розлученням ми поспішили!

Григорій посміявся з цього висновку та зазначив, що такий образ створив саме для неї.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.