Ольга Сумська поділилась рецептом вітамінного чаю із популярної весняної квітки: “Збирайте не біля доріг”

Ольга Сумська розповіла, який чай готуϵ навесні я з яких квіточок його заварюϵ. А ще дала пораду, де збирати квіти до чаю. Дізнайтесь прямо зараз, який вітамінний напій пʼϵ славетна Роксолана.

Українська артистка Ольга Вʼячеславівна Сумська неодноразово доводить суспільству, що талановита людина — талановита у всьому. Окрім виступів на сцені ця тендітна жінка і готувати вміϵ, і за собою доглядати встигаϵ. Нещодавно акторка поділилась в Stories Instagram одним із найкращих рецептів весняного вітамінного чаю, який вона готуϵ самостійно.

Основу вітамінного чаю від Ольги Сумської складають… молоді квіти кульбаби. Артистка радить заварювати саме молоді кульбабки, із жовтими шапочками. Збирати ці весняні квіточки краще подалі від доріг, щоб в їх складі не містились небезпечні речовини.
Ольга Сумська дала пораду — пити чай із кульбаб хоча б протягом одного тижня. Також вона зазначила, що самі кульбаби після заварювання – можна їсти. Вони так само корисні, як і заварений із них чай.

Ольга Сумська розповіла, із чого готує вітамінний чай навесні
Ольга Сумська розповіла, із чого готує вітамінний чай навесні

Кульбаба — це не просто яскраво-жовта весняна квітка, яка радуϵ око. Вона маϵ лікувальні властивості, які відомі з давніх часів. Вона належить до родини айстрових і квітне в середині та наприкінці весни.

В складі зелені кульбаб міститься велика кількість вітамінів, кальцію, мінералів, магнію та заліза. Зокрема, в складі квітки ϵ вітамін А, С, К, Е, а також – деякі вітаміни з групи В.
Вживати кульбабу в їжу можна в сирому вигляді або приготовану (у вигляді салатів чи чаю).
Чай із квіток кульбаби добре стимулюϵ апетит, здатний поліпшити роботу нервової системи, допомагаϵ позбавитись закрепів. Таокж чай із кульбаби показано пити людям, що страждають від закрепів.

Приймати чай із молодої кульбаби краще за 30-40 хвилин до прийому їжі, 1-3 рази на день. Перед застосування квітки бажано промити в гарячій воді.

Збирати кульбаби для приготування чаю краще рано-вранці, подалі від трас та доріг.

Нові статті

Схожі статті

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.

Скандаліст Потап розсекретив, ким працює за кордоном у свої 43 роки: “А як ви думаєте, хто переможе?”

Всі ламають голови, намагаючись зрозуміти, чим Потап 3-ій рік поспіль займається за кордоном, вештаючись по різних континентах. Репер урешті назвав свою професію та висловив побоювання щодо неї.