“Почуття мають термін придатності”: Нікіта Добринін зізнався, що не зміг врятувати шлюб з Дашею Квітковою

Нікіта Добринін не любить говорити про свій невдалий шлюб із Дашею Квітковою. Та для Катерини Осадчої зробив виключення, розповівши, яким чином намагався вберегти сім'ю.

Ведучий Нікіта Добринін майже 2 роки прожив у шлюбі з блогеркою Дашею Квітковою, яку обрав собі до пари під час шоу “Холостяк 9”. Та навіть народження первістка Лева не вберегло сім’ю від розлучення.

Нікіта Добринін намагався вберегти шлюб із Дашею Квітковою

Чоловік дуже неохоче говорить про причини розставання з Дашею. Але для передачі “Пісня мого життя” зробив виключення. Нікіта пояснив, що неможливо втримати шлюб, коли в одного з пари згасає кохання.

Нікіта Добринін намагався вберегти шлюб із Дашею Квітковою

Шоумен натякнув, що почуття зникли не в нього. А кохати, коли не відчуваєш взаємності, для нього неприйнятно. Утримувати шлюб заради дитини Добринін повважав недоречним. Він нікуди не подівся з життя Лева й багато часу проводить із сином:

“На жаль, інколи так складається, коли й почуття мають якийсь свій термін придатності”.

Нікіта сам дуже рано залишився без тата, тому воліє, щоб його нащадок не відчував браку батьківської любові. Щоб утримати сім’ю в повному об’ємі, чоловік зробив усе можливе. За пів року до розставання вони з Дашею навіть повінчалися. Однак очікуваного примирення це не принесло:

“Якщо й цієї нової енергії вже немає, на жаль, нічого не складається”.

Шкодувати про роман із Квітковою Нікіта не може. Адже саме в цьому союзі отримав первістка, якого обожнюють обоє – і мама, й тато. Добринін спокійний – колишня дружина “сильно вкладається в Лева”. Іншої матусі для свого нащадка годі й шукати:

“Я ні про що не жалкую, тому що є він. І все, що відбувалося в нашому житті, варте того моменту, який є зараз – це наш син”.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.