29-річна обраниця 46-річного Мурата Налчаджиоглу, яку він забезпечує, не хоче від нього дітей: сина вистачає

Нова дівчина турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу Анастасія розповіла в Stories Instagram про те, чи хоче вона народити дитину своϵму коханому. Читайте деталі в матеріалі від "Один Факт".

Мурат Налчаджиоглу став відомим завдяки своϵму першому шлюбу зі співачкою Ані Лорак. В стосунках з Лорак в нього народилась донька Софія. Пара розлучилась в 2019 році, після чого Мурат Налчаджиоглу став будувати стосунки із моделлю Ліліϵю Реус. Вони навіть одружилися, але не прожили разом і року. Інформація про друге розлучення Мурата Налчаджиоглу зʼявилась на початку 2024 року.

Зараз Налчаджиоглу — знов у стосунках. Його чергову пасію звуть Анастасія. Розкішна красуня розповідаϵ підписникам у соціальних мережах деякі подробиці із особистого життя. Відомо, що в дівчини ϵ син не від Мурата. Але саме турецький бізнесмен забезпечуϵ грошима і її, і сина.

Настя Фоксі розповіла про плани на дітей з Муратом Налчаджиоглу
Настя Фоксі розповіла про плани на дітей з Муратом Налчаджиоглу

В Stories Instagram Анастасія відповіла на питання, чи не розмірковуϵ вона народити ще одну дитину — тепер від нинішнього обранця. Обраниця Налчаджиоглу розповіла, що раніше дуже хотіла народити ще й доньку. Але зараз, побачивши наскільки люди нестабільні — вирішила, що одного синочка їй буде достатньо.

Дети — это большая ответственность – написала кохана Мурата Налчаджиоглу.
Мурат Налчаджиоглу і Анастасія почали зустрічатись після його офіційного розлучення з моделлю Ліліϵю Реус. Анастасія зізнавалась, що зараз її забезпечення — практично повністю забезпечуϵ Мурат. Сама вона іноді працюϵ моделлю. Але її діяльність великих грошей не приносить і більше схожа на хоббі.

Анастасія Фоксі і Мурат Налчаджиоглу
Анастасія Фоксі і Мурат Налчаджиоглу

Анастасія Фоксі, з якою зараз разом Мурат Налчаджиоглу, нещодавно випустила власну пісню, яка називаϵться “Не залишай”. Про колишнього чоловіка дівчини відомо мало. Свої минулі відносини Анастасія вирішила завершити через домашнϵ насилля. Останньою краплею для красуні стало те, що її колишній чоловік та батько її сина занадто емоційно відреагував на велику кількість подарунків, які їй подарували на день народження.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?