Лілія Ребрик показала молодшу донечку Аделіну, яку народила від Андрія Дикого рівно 1 місяць тому (ФОТО)

Лілія Ребрик показала свою наймолодшу донечку Аделіну рівно через місяць після народження. "Один Факт" пропонуϵ помилуватись світлиною української телеведучої, яка ніжно тримаϵ на руках немовля.

Місяць тому телеведуча Лілія Ребрик народила третю донечку Аделіну. З нагоди першої значущої дати в житті дівчинки багатодітна матуся поділилась родинною світлиною із немовлям.

Лілія Ребрик з молодшою донечкою Аделіною
Лілія Ребрик з молодшою донечкою Аделіною

На світлині Лілія Ребрик в оточенні весняних квітів у вазоні тримаϵ на руках маленьку Аделіну. Дівчинка вдягнена у легенький сліп світлого кольору без рукавів. Додатково турботлива матуся прикрасила одяг немовляти багатошаровою рожевою резинкою.

1 місяць – підписала світлину Лілія Ребрик.

Треба зазначити, що телеведуча, яка народила третю донечку лише місяць тому — виглядаϵ неперевершено. Лілія Ребрик вже встигла вийти на роботу і провести перший після пологів “Ранок вдома” на телеканалі “Дім”.

Прокидайтеся з нами – запросила щаслива матуся, вдягнена в легку чорну сукню у подовжений піджак контрастного білого кольору.

Сяючий вигляд Ребрик на робочому місці викликав хвилю коментарів, які більшою частиною були присвячені неперевершеній зовнішності телеведучої.

Як у вас це виходить? — спитала одна з користувачок. — Як? Звідки стільки енергії? І завжди щаслива і посміхнена.

Інша користувачка відповіла на цей коментар ось так:

Бо там ϵ дуже багато помічників. Вона собі народила, няньку наняли і все – ніяких запарів з дитиною.

Цей коментар викликав певне обурення в господині сторінки Instagram, Лілії Ребрик. Ведуча відповіла на нього особисто і в жартівливій манері

Тільки я про це не знаю? Вам, мабуть, видніше – шановна

І дійсно, Лілія Ребрик — може стати взірцем для будь-якої жінки. Вона через місяць після пологів не закрилася в чотирьох стінах, а живе наповненим, якісним і яскравим життям.

Дружина танцюриста Андрія Дикого і просто прекрасна жінка встигаϵ і за маленькою Адель доглядати, і на роботу сходити, і прикрасити власний сад квітами — разом із старшими донечками, Поліною та Діаною.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.