Грає білими: Юрій Горбунов показав, як проводить час з малим сином, поки Катя Осадча зайнята вечерею

Юрій Горбунов – не тільки гарний телеведучий, а й батько турботливий. Нещодавно в Stories Юрій Горбунов показав, як вони із сином Іванком проводять вечори, поки мама Катя Осадча готуϵ вечерю.

Український телеведучий і актор Юрій Горбунов неодноразово ділився на своїй офіційній сторінці в Instagram затишними родинними світлинами із синами, яких народила йому дружина Катерина Осадча.

Хлопчики дуже полюбляють зустрічати татка з роботи і проводити із ним дозвілля, граючи в різноманітні ігри. Нещодавно Юрій Горбунов розповідав, як його син Іванко намагаϵться розхитати передній молочний зуб, щоб зубна фея подарувала йому новенький замість того, що вже віджив своϵ. Згодом мама Катя Осадча демонструвала, як зуб все ж не встояв перед зусиллями маленького хлопчика і випав.

Син Катерини Осадчої втратив зуб
Син Катерини Осадчої втратив зуб

Тепер, звісно — черга за зубною феϵю. І поки вона несе на своїх тендітних крильцях новий зуб для Іванка Горбунова — його татусь Юрій вирішив зайняти хлопчика чимось корисним.

Ввечері після роботи турботливий тато вирішив зіграти зі старшим сином в інтелектуальну гру і… розклав на столі дошку із шашками. Іванко одразу обрав для себе шашки білого кольору, а татусеві тільки і залишилось — що грати чорними.

Партійка на ніч — підписав світлину із Іванком в Stories Instagram Юрій Горбунов

В кадрі, який оприлюднив телеведучий, його син Іван, який розмірковуϵ над черговим ходом, схоловшись над дошкою із шашками. Ця партія, вочевидь, виявилась настільки цікавою, що хлопчина навіть забув за той зуб, що в нього поцупила мишка.

Син Юрія Горбунова Іван зіграв із татом в шашки
Син Юрія Горбунова Іван зіграв із татом в шашки

“Один факт” нагадуϵ, що подружжя Юрія Горбунова і Катерини Осадчої виховуϵ двох спільних дітей: 7-річний Івасик, який народився взимку, 18 лютого, та молодший хлопчик Данило, який буде святкувати 3-й день народження в серпні 2024 року. Також в Катерини Осадчої ϵ старший син Ілля від минулого шлюбу з депутатом Олегом Поліщуком. Зараз хлопцеві вже 21 рік.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.