Назавжди западають в душу: Тіна Кароль, Софія Ротару, Тоня Матвієнко та інші жінки, яких неможливо забути

Тіна Кароль, Софія Ротару, Тоня Матвіϵнко — українські зіроньки, які западають в душу назавжди. В чому їх секрет магнетизму і чому їх неможливо забути? Читайте про це в матеріалі від "Один Факт".

Українська естрада багата зірками, яких забути неможливо. Завдяки співочому голосу, особливій манері виконання пісень та стильному образу ці жінки назавжди западають в душу і забути їх просто неможливо. Хто саме потрапив до списку рокових красунь вітчизняного шоу-бізнесу — розповість “Один Факт”.

Тоня Матвіϵнко

Жінки українського шоу-бізнесу, яких неможливо забути: Тоня Матвієнко
Жінки українського шоу-бізнесу, яких неможливо забути: Тоня Матвієнко

Тоня Матвіϵнко — поп-співачка, в репертуарі якої переважають пісні проукраїнської тематики. Винятковий, мелодійний голос — головна родзинка ціϵї артистки. Розкішний вокал передався Тоні у спадок від мами — народної артистки Ніни Митрофанівни Матвіϵнко. Саме завдяки йому виступи Тоні Матвіϵнко назавжди западають в душу.

Софія Ротару

Софія Михайлівна Ротару – радянська і українська співачка молдовського походження. Її творчий репертуар характеризуϵться жанровим різноманіттям. Свій творчий шлях на сцені Софія Ротару починала із виконання саме мелодійних українських пісень, а також — пісень на молдавській мові. Завдяки мелодійному голосу Софія Михайлівна запала в душу багатьом українцям та громадянам в інших країнах пострадянського простору.

Жінки українського шоу-бізнесу, яких неможливо забути: Софія Ротару
Жінки українського шоу-бізнесу, яких неможливо забути: Софія Ротару

Цікаво, що в своїх більш пізніх музичних творах Софія Ротару пробувала співати речитативом, а також використовувала в аранжуванні пісень техніку “ритм-компʼютер”.

Тіна Кароль

Тіна Кароль (Тетяна Ліберман) – українська артистка, яка маϵ власну, унікальну манеру співу. Не дарма саме вона тренуϵ вокалістів на телевізійному шоу “Фабрика зірок”.
Великою сценою та музикою Тіна Кароль почала цікавитись майже з дитинства. Після закінчення 9-ти класів середньої школи Тіна Кароль відправилась підкоряти Київ. Там вона вступила до музичного училища, де викладачі відразу помітили творчий талант майбутньої української зірки.

Жінки українського шоу-бізнесу, яких неможливо забути: Тіна Кароль
Жінки українського шоу-бізнесу, яких неможливо забути: Тіна Кароль

Викладачка співу з музичного училища, яка навчала Тетяну — колись зазначила, що артистка маϵ не тільки потужний діапазон голосу в три октави, але й сильний характер. Завдяки таким властивостям Тіна западаϵ в душу раз і назавжди. Окрім музики Тіна Кароль постійно цікавиться модою, а ще — займаϵться йогою. Багатогранність особистості артистки цікавить і приваблюϵ багатотисячну аудиторію шанувальників.

Джамала

Жінки українського шоу-бізнесу, яких неможливо забути: Джамала
Жінки українського шоу-бізнесу, яких неможливо забути: Джамала

Пісенна творчість співачки Джамали заворожуϵ слухачів із перших акордів. Той, хто хоча б раз почув пісні у виконанні Джамали — ніколи їх вже не забуде.
Сусанна Джамаладінова виконуϵ пісні у різних жанрах. Частіше за все в її репертуарі можна почути джазові композиції. Завдяки їм Джамала стала популярною і запамʼяталась багатьом українцям.

Оля Полякова

Оля Полякова – ще одна тренерка з телевізійного шоу “Голос Країни”, яка запамʼяталась українцям своϵю унікальною манерою співу.

Жінки українського шоу-бізнесу, яких неможливо забути: Оля Полякова
Жінки українського шоу-бізнесу, яких неможливо забути: Оля Полякова

Оля Полякова виконуϵ пісні у жанрі “поп” і маϵ музичний діапазон в три октави. Але не тільки завдяки потужному голосу Полякова запамʼяталась багатьом слухачам. Шанувальникам пришлись до вподоби стильні та подекуди — відверті образи Полякової, які вона обираϵ для своїх виступів. Білявка постаϵ перед чисельною аудіторіϵю в кокошниках, лялькових сукнях, міні-спідницях і навіть, пухнастих капцях на босу ногу.

Нові статті

Схожі статті

Значить, не любили по-справжньому: Сумська, Узелков, та інші зірки, які зраджували своїм другим половинкам

Ольга Сумська, В'ячеслав Узелков, Віктор Павлік та інші зірки розповіли скільки разів були невірними своїм партнерам: що відомо про особисте життя артистів?

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?