Олег Винник не в шані у колег: Юрій Горбунов, Олена Шоптенко, Оля Полякова і навіть “вовчиці” розчаровані

Останні 2 роки українці стали чубитися між собою значно частіше. От і світ шоубізу розсварився в пух і прах. Зокрема, чимало претензій було висунуто на адресу Олега Винника. Кому не догодив?

Юрій Горбунов

Були часи, коли шоумен вважав Олега Винника своїм другом. Природно, після початку повномасштабної війни, коли всі були розгублені й не знали, що робити, вирішив зателефонувати товаришу, розраховуючи на підтримку хоча б словами.

Зірки захейтили Олега Винника

На жаль, Юрій нарвався на довгі гудки у слухавці. Пробував перенабрати ще кілька разів, але все марно – Винник трубку не брав. Горбунов розділив обурення численної армії прихильників співака:

“Я не знаю, де Олег Винник і що з ним. Ми друзі. Просто треба було якось пояснити все це. Ну, не можна зникати”.

Олена Шоптенко

За півтора року після чорного 24 лютого стало відомо, що Винник перебуває в Німеччині. Його тривала мовчанка, навіть якщо він і справді різко захворів, зазнала осуду навіть у партнерки артиста по шоу “Танці з зірками 7”.

Зірки захейтили Олега Винника

Олена зізналася, що останнім часом не контактувала з Олегом і навіть не збирається:

“Я різко прощаюся з людьми. Іноді спалюю мости. Для мене це досить нормальна практика. Якщо я розумію, що в мене з людиною різні цінності, вона перестає існувати в моєму житті”.

Оля Полякова

Співачка першою відкрила завісу таємниці над раптовим зникненням українця з країни. Сповістила, що він тяжко хворий, але діагнозу не назвала. Спочатку начебто й виправдовувала дії колеги, та за 2 роки вирішила, що при зустрічі руки не подасть.

Зірки захейтили Олега Винника

Вони записали дуетну пісню “Длинноногое счастье”. Напередодні великої війни мав вийти кліп. Полякова виклала 150 тис.євро за промо. А напарник зник, нічого не пояснивши та не розділивши витрати. Тож Олі довелося переробити пісню на україномовну й самотужки розв’язувати фінансові питання з рекламодавцями, які виділили кошти, щоб побачити свій продукт у кліпі.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.