Максим Галкін показав садівника, який зіпсував орхідеї, подаровані Аллі Пугачовій на 75-річний ювілей

Гуморист Максим Галкін вийшов в ефір з Ізраїлю і показав, що зробив їх новий садівник із орхідеями, які подарували Аллі Пугачовій на 75-й ювілей. Більше деталей читайте в матеріалі від "Один Факт".

Шоумен, гуморист і іноагент Максим Галкін розповів, що сталось з одним із подарунків, який отримала його законна дружина Алла Борисівна Пугачова з нагоди свого 75-річчя. “Один Факт” нагадаϵ, що ювілей Примадонни та жінки, яка співаϵ, відбувся 15 квітня.

День народження — свято, яке ніколи не обходиться без подарунків. Цього разу Алла Борисівна отримала їх чимало. Серед презентів від шанувальників, колег, дітей та просто добрих знайомих був і горщик із розкішними живими орхідеями.

Власне, коротеньку історію про ці орхідеї і розповів чоловік Примадонни, Максим Олександрович Галкін. Шоумен повідомив, що в їх родині, яка зараз перебуваϵ в Ізраїлі — зʼявився новий садівник. Він на ранок після ювілею співачки вирішив довести до ладу подаровані орхідеї в горщику і… ретельно їх перекопав.

Садівник був настільки старанним, що половина землі з горщику опинилась на підлозі, вкритій світлими кахлями.

У нас в семье новый садовник. Порода — шипперке – повідомив Максим Галкін.

Виявляϵться, що під садівником гуморист мав на увазі чорного песика, який вирішив похазяйнувати і ледве не викопав орхідеї з горщика.

Максим Галкін на камеру жартівливо сварить пухнастого бешкетника і питаϵ, навіщо ж він перекопав ту землю і що намагався віднайти в горщику. Галкін зробив припущення, що, імовірно – новенький садівник шукав там скарб.

Також гуморист спитав собаку, чи не соромно йому таке робити із розкішним подарунком Алли Борисівни? Песик у відповідь лише винувато кліпав очима, забившись в куток за стільцем.

Нещодавно Максим Галкін вже ділився історіϵю свого нового життя в Ізраїлі. Шоумен розповів, що поряд з їх оселею вже дозріли цитруси і порівняв тамтешній врожай із своїм рідним, російським. За словами Максима Галкіна, в селищі Грязь, де вони мешкали з Аллою Пугачовою та дітьми до переїзду в Ізраїль – в них росли огірки з помідорами.

Але зараз дістатись додому в них немаϵ можливості, бо на Батьківщині Максима Галкіна оголосили іноагентом. Гуморист припустив, що зараз за його врожай в росії подбають доброзичливі місцеві мешканці.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.