Українська Леді Гага: чи залишилась після розлучення з мільярдером Камалія найбагатшою співачкою України

Раніше Камалія завжди хвалилася розкошами – справжнім палацом, конюшнею, літаком. Тепер часи змінилися. Фінансові труднощі почалися ще до розлучення з мільярдером, а тепер і поготів.

Схоже, для Камалії настали тяжкі часи. Співачка, яку довгі роки називали найбагатшою в Україні, більше не може похвалитися такими достатками. Все пішло шкереберть після повномасштабного вторгнення, а потім це потягнуло за собою розлучення з мільярдером Мохаммадом Захуром.

Офісні центри стояли пусткою, заводи працювали на чверть своєї потужності. Довелося розпустити прислугу, а це понад два десятки людей, й тимчасово переїхати до доньки Мохаммада Захура. На концерти співачку якщо й запрошували, то виключно на благодійні, тож і цей фінансовий потічок перервався.

Після розлучення Камалія зазнала фінансових і не тільки труднощів

Та в Лондоні життя теж не задалося. Донька чоловіка наполовину росіянка, тому між нею та українкою стали виникати справжні словесні баталії. Камалія сподівалася, що Захур прийме її бік, а він попросив дружину стримувати себе.

Оскільки доньки ходили до англійської школи, зривати їх та повертатися в Україну жінка не наважилася. Врешті таки повернулася до Києва, але сама. Рік тому приголомшила новиною, що вони з чоловіком розлучилися.

Після розлучення Камалія зазнала фінансових і не тільки труднощів

Коли в мережі вигулькнули світлини зірки з явними слідами побоїв на обличчі та шиї, всі подумали, що руку приклав колишній благовірний. Камалія взагалі відхрестилася від подібних фото, сповістивши, що з нею все гаразд, а Захур взагалі не здатний підняти руку на жінку.

Мережею стали ширитися нові чутки. Мовляв, Наталію відходив інший чоловік. В сторіз начебто від імені зірки йшлося, що новий обранець не здатен оплатити творчість та інші чималі потреби співачки.

Правда це чи навмисний вкид з боку анонімних Телеграм-каналів, сказати важко. Та якщо Захур і справді перервав фінансування колишньої дружини, їй буде непереливки, адже вона звикла розкошувати.

Нові статті

Схожі статті

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: час звільнитись з вашої роботи

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: прислухайтесь до своїх побажань та змініть ваше життя в кращу сторону.