Руслан і Людмила у піжамах вийшли до українців: Барбір і Сенічкін заявились на роботу в незвичних образах

Українські телеведучі Руслан Сенічкін і Людмила Барбір здивували глядачів незвичними образами. В черговий ефір "Сніданку з 1+1" вони вийшли… в піжамах. Чому саме це сталось – розповість "Один Факт".

Людмила Барбір і Руслан Сенічкін вже понад 10 років поспіль ведуть програму “Сніданок з 1+1”. Вони виходять в ефір щоранку і завжди дивують українців неперевершеними сюжетами, стильними образами і цікавими темами.

Для українського телебачення настільки довге перебування в ефірі — це рекорд! Вперше Барбір і Сенічкін зʼявились у ранковому ефірі на “Плюсах” 19 серпня 2013 року. З тої пори багато води втекло і багато кумедних випадків сталось. Пригадати хоча б той самий ефір, коли Людмила міцним слівцем окропила свій костюм, підібраний художниками до ефіру. Звісно, зробила ведуча це не навмисно. Просто Людмила Барбір не знала, що ефір вже йде – тому і висловилась нецензурно.

Втім, той випадок вже став забуватись і тому Людмила Барбір разом із своїм соведучим Русланом Сенічкіним вирішила епатувати свою чисельну аудиторію телеглядачів новими, оригінальними образами. Вони вбралися у піжами і в такому вигляді вийшли в ефір.
Що саме спонукало соведучих це зробити? Можливо Руслан та Людмила просто прослухали сигнал будильнику і запізнились на роботу?

Насправді, їхні піжамні образи були обумовлені святкуванням Міжнародного дня улюбленої піжами. Саме тому Людмила Барбір вдягнула яскраво-червону піжаму, а Руслан Сенічкін вийшов до ефіру в темно-синій піжамі.

Людмила Барбір і Руслан Сенічкін здивували новими образами до сніданку
Людмила Барбір і Руслан Сенічкін здивували новими образами до сніданку

Користувачі соцмережі Instagram не змогли пройти повз нових образів телеведучих і пригадали той випадок, коли Людмилі Барбір не сподобався її костюм і вона його облаяла.

А Людочка виглядаϵ нормально! — написав один із глядачів.

У Руслана більше сподобалася піжама — написав інший користувач

Людмила Барбір і Руслан Сенічкін вийшли в ефір у незвичних образах
Людмила Барбір і Руслан Сенічкін вийшли в ефір у незвичних образах

Хороші обидві піжами — зазначив наступний коментатор.

 

Отже, піжамний ефір “Сніданку” із Русланом Сенічкіним та Людмилою Барбір вийшов теплим і по-домашньому затишним.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.