Тоня Паперна і Київ вже несумісні, але Ольга Сумська хвалиться надбанням старшої дочки посеред столиці

Ольга Сумська показала в Instagram квітучу сакуру на київській алеї, яку посадила її старша донька, Антоніна Паперна. Більше спогадів про минуле від артистки читайте в матеріалі "Одного Факту".

Акторка Ольга Сумська на своїй сторінці в Instagram пригадала часи, коли разом із старшою донькою, Антоніною Паперною, висаджувала на Пейзажній алеї в Київі сакури. Це було ще до того, як Тоня переїхала на постійне місце проживання до росії.

Квітнуть красуні… Обожнюю – показала Ольга Сумська весняні сакури в рожевих квіточках.

Вдаючись до спогадів, Сумська розповіла історію появи цих ніжних дерев на столичній Пейзажній алеї. За словами артистки – деревця зʼявилися тут завдяки ініціативі засновника “Добропарку” Ігоря Добруцького окрім сакур тоді Пейзажку прикрашали ще і ялинками.

За багато років ці деревця виросли чудовими, гарними і яскравими.

На нашому деревці прижилася гілочка вишні, хтось прищепив — натхненно розповіла Ольга Сумська.

Акторка запросила киян та гостей міста на прогулянку Пейзажною Алеєю, яка зараз вбралась рожевим пишноквіттям сакур. Ольга Сумська зробила декілька світлин поряд із квітнучими сакурами, щоб продемонструвати усю величну красу цього деревця шанувальникам. А ще – показала сакуру, яку саджала її донька від першого шлюбу з Євгеном Паперним, Антоніна.

Зараз старша донька Ольги Сумської Антоніна Паперна — мешкаϵ і працюϵ в росії. Декілька місяців тому зʼявлялася інформація про те, що Антоніна прийняла участь у зйомках російського фільму “Холодное блюдо”. Там донька української артистки зіграла головну роль.
Антоніна Паперна переїхала до росії через шлюб із тамтешнім актором Володимиром Ягличем та наявність із ним спільних дітей, сина Данила та доньки Єви. Зараз їх родина мешкаϵ в російській столиці — москві.

Ольга Сумська із старшою донькою, Антоніною Паперною
Ольга Сумська із старшою донькою, Антоніною Паперною

Ольга Сумська називаϵ те, що донька опинилася по ту сторону барикад — особистим болем. Водночас артистка заявляла, що виправдовуватись за позицію старшої спадкоϵмиці не буде.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.