Зірки оспівують не бібліотеку чи філармонію, а бари: Романова, Асті, Трінчер зібрали мільйони переглядів

Знамениті співачки, напевно, найчастіше з розважальних закладів відвідують заклади, де наливають, аніж театри. До такого висновку можна дійти, проаналізувавши репертуар, в яких є пісні про бари.

Міша Романова

Свою пісню “Бармен” співачка вважає біографічною. У тексті йдеться про дівчину, яка хоч зазвичай і не п’є, але сьогодні завітала до бару за гаряченьким. А спричинило такий дивний вчинок завершення стосунків із коханим чоловіком.

Зірки співають про відвідини бару

Російськомовна версія пісні за 3 роки набрала майже півтора мільйона переглядів на Ютуб. Певно, багатьом дівчатам близька тема втечі від токсичних стосунків в одному піджаку. А от україномовна версія за 3 місяці назбирала всього 5,5 тисяч. Тож ще є куди рухатися.

Анна Асті

Полюбляє вештатися по барах й інша блондинка. Виступ Анни на “Авторадіо” з композицією “По барах” набрав за 2 роки 2,5 млн переглядів. Мова знову йде про намагання забутися за келихом червоного.

Зірки співають про відвідини бару

Та на цей раз страждає не сама Асті, а її бойфренд, з яким у неї розладилися стосунки. Слова пісні говорять, що хлопець вештається по їхніх спільних місцях, пригадує прогулянки на мокрому асфальті. От тільки знайти колишню кохану йому ніяк не вдається.

Анна Трінчер

Вирішила не відставати від старших колег іще одна співачка. Анна заспівала не про один конкретний заклад для відпочинку. Її композиція взагалі називається “Бар за баром”. Ото в дівчини таке насичене життя.

Зірки співають про відвідини бару

Трек повільний і в ньому знов йде мова про розставання. Напевно, Аня найчутливіша з колежанок, оскільки щоб забутися, відвідує у поганому гуморі не один бар, а відразу кілька. Свій трек дівчина назвала заміною відвідин психолога. Мовляв, послухаєш, і на душі стане набагато легше.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?