Злата Огнϵвіч вийшла на сцену в комбінезоні в обліпку і без слів розповіла, що при надії: чекаϵ первістка

Злата Огнϵвіч без слів розповіла про свою вагітність. Співачка зʼявилась на концерті в обтислому чорному комбінезоні, крізь який помітно животик. Що відомо про її стан – розповість "Один Факт".

Злата Огнϵвіч вагітна вперше. Щоправда, свій цікавий стан вона самостійно не прокоментувала й досі. Чутки про вагітність співачки зʼявились після одного із концертів. Злата вийшла на сцену в обтислому чорному комбінезоні, який ідеально підкреслив її великий животик.

Злата Огнϵвіч тримаϵ своϵ особисте життя під сімома замками. Після розлучення із переможцем шоу “Холостячка” Андріϵм Задворним артистка наголошувала, що відкрита для нових відносин. Однак подробиць особистого життя все одного не розголошувала.
Нещодавно стало відомо, що знаменитість вагітна первістком. Злата Огнϵвіч вийшла до своїх шанувальників із великим животиком, щоб заспівати власні хіти.

Вагітна Злата Огнϵвіч
Вагітна Злата Огнϵвіч

Незважаючи на те, що Злата приховуϵ подробиці особистого життя — відомо, що співачка декілька разів була в стосунках, але всі вони були невдалими.

Декілька років тому Огнϵвіч приймала участь в українському проекті “Холостячка”. У фіналі вона обрала для себе Андрія Задворного та стала будувати із ним нові відносини. Однак проіснували вони зовсім недовго. Розірвати відносини вирішив Задворний, бо в нього пройшли почуття до Злати. Співачка дуже тяжко переживала розрив із екс-холостяком.

До речі, про особисте життя Злати Огнϵвіч неодноразово пліткував блогер Богдан Беспалов. Одного разу він заявив, що співачці більше подобаються дівчата. Іншим разом Беспалов зазначив, що в Злати ϵ багатий покровитель. Світлину з великим животиком артистки у соцмережах також оприлюднив Беспалов.

Попри усі плітки зараз, схоже, співачка щаслива і знаходиться в очікуванні першої зустрічі із своїм немовлям. Хто батько дитини і з ким зараз Злата перебуваϵ у відносинах, “Одному факту” невідомо.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.