Полякова витіснила Винника з Німеччини: їй розгорнули 18-метровий прапор, а він і постригтися там не може

Оля Полякова поїхала на гастролі до Німеччини і поцупила там бувалу славу Олега Винника. Що саме сталось на концерті артистки з натхненною назвою "Все буде добре" – розповість далі "Один Факт".

Оля Полякова розпочала свій весняний тур містами України та Європи із концертною програмою “Все буде добре”. Кожен виступ артистки шанувальники і фанати зустрічають бурхливими оваціями, але цього разу прихильники довели “Королеву ночі” до сліз. Що саме сталось на концерті співачки у німецькому Франкфурті – далі розповість “Один Факт”.

Оля Полякова 15 квітня вийшла на сцену Франкфурта, щоб подарувати своїм шанувальникам багато приϵмних емоцій своїй аудиторії. Але і прихильники творчості артистки приϵмно здивували її. Під час виступу Полякової глядачі прямо в залі розгорнули 18-метровий прапор України. Творча команда артистки повідомила, що цей вчинок фанатів розчулив Олю Полякову до сліз.

На концерті Олі Полякоовї у Франкфурті фанати розгорнули 18-метровий прапор України. Фото: прес-служба Олі Полякової
На концерті Олі Полякоовї у Франкфурті фанати розгорнули 18-метровий прапор України. Фото: прес-служба Олі Полякової

Схоже, що такими темпами співачка скоро витіснить з Німеччини самого Олега Винника, який осів саме в цій країні після того, як на початку повномасштабного вторгнення покинув Україну. До речі, Оля Полякова раніше зізнавалась, що Виннику більше руки не подасть. Чорна кішка між цими двома артистами пробігла якраз після 24 лютого 2022 року.

Оля Полякова заспівала для прихильників у Франкфурті. Фото: прес-служба Олі Полякової
Оля Полякова заспівала для прихильників у Франкфурті. Фото: прес-служба Олі Полякової

Олег Винник виїхав у Німеччину, не завершивши спільний музичний проект із Поляковою. Артистці довелось перекроювати трек “Длинноногое счастье”, створенний разом із Винником, на сольний проект із зовсім іншою назвою – “Волшебные глаза”. Співачка зізналась, що вже понад два роки розбираϵться із компаніϵю-інвестором, яка виділила гроші на створення цього кліпу.

Фанати у Франкфурті зустріли Олю Полякову з 18-метровим прапором України. Фото: прес-служба Олі Полякової
Фанати у Франкфурті зустріли Олю Полякову з 18-метровим прапором України.

Концертний тур містами Європи і в тому числі – Німеччиною, став для Олі Полякової свого роду матчем-реваншем з Винником. Артистка вирішила забрати левову частку любові фанатів і творчої слави в Олега Винника. В творчості співачки попри усі складнощі почалась епоха розквіту, чого не скажеш про того ж Олега Винника.

Прапор України на концерті Олі Полякової в Німеччині. Фото: прес-служба Олі Полякової
Прапор України на концерті Олі Полякової в Німеччині

Про нього після подій 2022 року вже в Україні забули. Та й в Німеччині у кумира усіх вовчиць не все гладенько. В своϵму ϵдиному інтервʼю, яке артист дав журналістці Вікторії Курочці в 2023 році — Винник заявив, що в Німеччині йому дуже не вистачаϵ головного національного символу України – сала. Але в Берліні, де зараз мешкаϵ Винник — проблеми не лише із салом. Співак зізнавався, що за довгий час перебування там він так і не зміг потрапити до перукаря. Тому Олегу Виннику довелось відростити довге волосся і кардинально поміняти свій образ.

18-метровий український прапор замайорів на концерті Олі Полякової у Франкфурті. Фото: прес-служба Олі Полякової
18-метровий український прапор замайорів на концерті Олі Полякової у Франкфурті. Фото: прес-служба Олі Полякової

Від булого красеня та улюбленця вовчиць зараз не залишилось і сліду. А ось Оля Полякова, навпаки – розквітла, як весняна сакура і підкорюϵ німецьку сцену піснями на українській мові.

Нові статті

Схожі статті

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.

Значить, не любили по-справжньому: Сумська, Узелков, та інші зірки, які зраджували своїм другим половинкам

Ольга Сумська, В'ячеслав Узелков, Віктор Павлік та інші зірки розповіли скільки разів були невірними своїм партнерам: що відомо про особисте життя артистів?

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.