Бавляться, немов з дітлахами: пухнасті улюбленці Нікітюк, Мішиної та Пономарьова, в яких вони душі не чають

Українські знаменитості люблять тварин і хваляться пухнастими улюбленцями у соцмережах. "Один факт" пропонуϵ подивитись, як виглядають собачки Ксенії Мішиної, Лесі Нікітюк та Олександра Пономарьова.

Домашні пухнастики українських зірок — це як окремий витвір мистецтва. Вони приносять в життя своїх творчих господарів багато позитиву, зустрічають їх з роботи та цілують зранку, забираючись прямісінько в ліжко. Які улюбленці живуть в оселі Ліся Нікітюк, Олександра Пономарьова і Ксенії Мішиної — читайте про це в матеріалі від “Одного Факту”.

Олександр Пономарьов та Шаня

Співак Олександр Пономарьов в одному зі своїх останніх інтервʼю дружині Дмитра Гордона Олесі Бацман вперше показав… власного домашнього пухнастика.

Виявляϵться, в оселі артиста мешкаϵ собачка породи ши-тцу на імʼя Шаня. В розмові із журналісткою Олександр Пономарьов зізнався, що Шаня — дуже шкодлива, але в той же час лагідна собачка. Шаня дуже полюбляϵ “цілувати” руки своїм шершавим язиком.

Пухнасті улюбленці зірок: собачка Олександра Пономарьова Шаня
Пухнасті улюбленці зірок: собачка Олександра Пономарьова Шаня

Олександр Пономарьов зізнався, що раніше в нього вже жила собака такої ж породи, яку звали Прада. Але за характером вона була крутіша за Шаню і могла навіть вкусити, якщо їй щось не подобалося.

Леся Нікітюк і Рафік

Пес Рафік — улюбленець української телезірки Лесі Нікітюк. Повне імʼя песика: Рафаель. Собачка маϵ кудлату та довгу шерсть і належить до породи вест.

Пухнасті улюбленці зірок: пес Лесі Нікітюк Рафік (Рафаель)
Пухнасті улюбленці зірок: пес Лесі Нікітюк Рафік (Рафаель)

На своїй сторінці в Instagram Леся Нікітюк часто ділиться світлинами і історіями про домашнього улюбленця. Рафік живе в неї вже декілька років. В песика навіть ϵ власна сторінка у соціальній мережі, на яку підписано близько 42 тисяч осіб.

Ксенія Мішина і Одін

Домашній улюбленець акторки Ксенії Мішиної — це маленький рудошерстний песик на імʼя Одін.

Пухнасті улюбленці зірок: улюбленець Ксенії Мішиної заснув після прогулянки
Пухнасті улюбленці зірок: улюбленець Ксенії Мішиної заснув після прогулянки

Він зʼявився в її оселі всього декілька днів тому, але вже встиг заполонити собою увесь вільний простір своϵї зіркової “матусі”.

Пухнасті улюбленці зірок: песик Ксенії Мішиної
Пухнасті улюбленці зірок: песик Ксенії Мішиної

Ксенія Мішина обрала домашнього пухнастика в якості подарунка на 12-річчя свого сина Платона. Але тепер цей кудлатий мешканець став і її головним улюбленцем.

Пухнасті улюбленці зірок: Ксенія Мішина із песиком Одіном
Пухнасті улюбленці зірок: Ксенія Мішина із песиком Одіном

На своїй сторінці в Instagram Ксенія Мішина розповіла, чому саме вона назвала свого улюбленця Одіном. Саме таке імʼя було в скандинавського Бога мудрості і Перемоги.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.