Нічим не гірша за Дженніфер Лопес: Оля Полякова показала свою шкіру обличчя без макіяжу зблизька

Відома співачка Оля Полякова показала себе природню без тонни макіяжу: як виглядає шкіра обличчя без косметики "королеви ночі" зблизька. Занадто ідеально.

Участь у різних медійних проєктах і шоу завжди вносить свої корективи у життя зірок, розкриваючи не лише їх талант та професійні якості, але і надзвичайну здатність до експериментів та самовираження.

Так, в одному з випусків шоу “Дорослі дівчатка”, відома українська співачка Оля Полякова вразила своїх фанатів абсолютно чистим обличчям без макіяжу. Співачка чудово виглядає, має свіжий вигляд та гарне обличчя, фанати були б не проти бачити Олю Полякову завжди у такому образі, а не з тонною макіяжу.

Оля Полякова показала свою шкіру обличчя без косметики
Оля Полякова показала свою шкіру обличчя без косметики

Варто відзначити, що сміливість співачки виступити перед камерами з чистим обличчям без будь-якої косметики — це своєрідний крок відвертості та природності перед публікою. Полякова, знявши “маску” макіяжу, нагадала нам про важливість самоприйняття себе у будь-якому вигляді.

Оля Полякова відверто розповідає, що користується послугами косметологів та перший ботокс вона зробила вже в 20 років. Оля Полякова зазначила, що вона багато, що робить для свого зовнішьного вигляду, але це не хірургічні втручання. Це дбайливі косметичні процедури. Зірка зазначила, що її характеристики залишилися незмінними протягом останніх 30 років. Вона дотримується однієї дієти, стежить за фізичним станом і приділяє увагу самостійному догляду за собою.

Оля Полякова показала свою шкіру обличчя без косметики
Оля Полякова показала свою шкіру обличчя без косметики

Полякова зазначила, що вона не має “ідеальних” брів, але це не заважає їй відчувати себе комфортно та впевнено. Це повідомлення про прийняття себе таким, який є, є надзвичайно важливим у суспільстві, де намагаються нав’язувати стандарти краси, що часто викликає в людей незадоволення та невпевненість.

У підсумку, експеримент Олі Полякової з показом свого обличчя без макіяжу в шоу “Дорослі дівчатка” став нагадуванням про те, що краса — це не лише макіяж та процедури косметологів, але, перш за все, природний дар, який варто визнавати та поважати.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?