Налагодження стосунків після розлучення: колишня дружина співака Дзідзьо зізналася, що між ними зараз

Справжні причини розлучення пара не розкрила. Проте, у своїх інтерв'ю вони неодноразово натякали, що розійшлися через різні погляди на життя та плани на майбутнє.

Михайло Хома, відомий під сценічним псевдонімом Дзідзьо, та SLAVIA (Ярослава Хома) – відомі українські співаки, які протягом семи років були не лише чоловіком та дружиною, але й творчим тандемом.

Історія їх кохання

Їхнє знайомство відбулося у 2004 році, коли Ярослава прийшла на кастинг до гурту “Дзідзьо”. Згодом між ними виникли романтичні стосунки, а у 2013 році пара одружилася.

Їхній шлюб був сповнений щасливих моментів, але не обійшовся без труднощів. У 2021 році, після семи років подружнього життя, Дзідзьо та SLAVIA оголосили про розлучення.

Чому розлучилися?

Справжні причини розлучення пара не розкрила. Проте, у своїх інтерв’ю вони неодноразово натякали, що розійшлися через різні погляди на життя та плани на майбутнє.

Налагодження стосунків після розлучення

Незважаючи на розлучення, Дзідзьо та SLAVIA зуміли зберегти дружні стосунки.

“Коли зателефонував Михайло, було незручно перед гостями відповідати, та все ж друзі вмовили взяти слухавку. Розмова не була коротка. Ми з Михайлом залишаємося близькими й рідними людьми”, – запевнила артистка.

Чи легко залишатися друзями після розлучення?

Зберегти дружні стосунки після розлучення буває нелегко, особливо якщо один з партнерів все ще має сильні почуття.

Проте, важливо пам’ятати, що розлучення – це не кінець світу, а лише новий етап життя. Якщо обоє партнерів щиро прагнуть цього, їм цілком можливо зберегти дружні стосунки та стати один для одного опорою та підтримкою.

Що спричинило розлучення Дзідзьо та Славії?
Непроста історія стосунків Дзідзьо і його колишньої дружини

Як працювати над стосунками після розлучення?

Відпустіть минуле. Не зациклюйтеся на тому, що сталося, і не намагайтеся змінити минуле. Зосередьтеся на сьогоденні та майбутньому.

Поважайте особистий простір один одного. Не намагайтеся контролювати життя один одного і дайте час на те, щоб звикнути до нового статусу.

Будьте щирими та відкритими. Не бійтеся говорити один з одним про свої почуття та емоції.
Ставтеся один до одного з розумінням та співчуттям. Пам’ятайте, що ви обоє пережили важкий період у своєму житті.

Зверніться за допомогою до психолога. Якщо вам складно самостійно налагодити стосунки, психолог може допомогти вам розібратися у своїх почуттях та знайти конструктивні шляхи вирішення проблем.

Пам’ятайте, що дружні стосунки після розлучення – це цілком можливо. При щирому бажанні та зусиллях обох партнерів, їм цілком можливо зберегти тепло та повагу один до одного.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?