DOROFEEVA проміняла чоловіка Мішу Кацуріна на іншого і назвала причину: “А я весь час плакала”

Українська співачка DOROFEEVA та блогер Миша Лебіга випустили спільний трек "А я все плакала". Цю пісню вони презентували під час стріму на Twitch, з метою збору коштів на потреби військових.

Надя Дорофеєва – відома українська співачка, екс-солістка групи “Время и Стекло”.

Міша Лебіга – український блогер.

DOROFEEVA та Міша Лебіга представили спільний трек “А я все плакала”

Так, ви не помилилися. УкраЇнська співачка DOROFEEVA та блогер Миша Лебіга вирішили, що найкращий спосіб допомогти людям, які постраждали від війни, – це написати пісню.

Презентація “хіта” відбулася під час трансляції на Twitch, а метою стало збір коштів для тих, хто постраждав від війни.

“Ідея з’явилася раптово”, – поділилася DOROFEEVA. – “Просто прокинулася вранці і написала текст”.

Виконавці записували пісню окремо, але результат вийшов вражаючим.

“Ми з Мишою давно хотіли зробити щось разом”, – розповіла DOROFEEVA. – “І я рада, що нам вдалося це зробити”.

Звичайно, жодних слів про те, що війна – це не просто “зробити щось разом”, а й трагедія для мільйонів людей, ви від цих “зірок” не почуєте.

Їх більше цікавить кількість донатів, адже саме від них залежить успіх їхнього “хіта”.

DOROFEEVA проміняла чоловіка на іншого, і назвала причину
Знову Міша, але вже не Кацурін

Зібрана неймовірна сума донатів

Під час стріму, де DOROFEEVA та Миша Лебіга презентували свій “хіт”, їм вдалося зібрати неймовірну суму – 5 000 000 гривень.

Ці кошти “зірки” розподілили рівномірно: 50% перевели на рахунок Азову, а 50% – на допомогу постраждалим від обстрілу Чернігова.

“Ми щиро вдячні всім, хто долучився до збору коштів”, – сказала DOROFEEVA. – “Ваша підтримка для нас неоціненна”.

Співачка закликала українців не здаватися й вірити в перемогу.

“Разом ми обов’язково переможемо!”, – підкреслила DOROFEEVA.

Роль благодійності в наш час

Війна в Україні загострила потребу в благодійності. Мільйони людей втратили домівки, роботу, близьких. Їм потрібна допомога з їжею, ліками, одягом, притулком.

В таких умовах благодійність стає рятівним колом для багатьох. Завдяки небайдужим людям, які жертвують кошти, час, ресурси, вдається рятувати життя, дарувати людям надію на краще майбутнє.

Благодійні організації роблять неоціненну роботу, надаючи допомогу постраждалим від війни, переселенцям, військовим. Вони закуповують продукти харчування, ліки, медичне обладнання, забезпечують людей одягом, ремонтують пошкоджені будинки, надають психологічну підтримку.

Кожен з нас може зробити свій внесок у благодійність. Не обов’язково володіти великими коштами. Навіть невелика сума, пожертвувана на потреби армії чи допомогу постраждалим, може мати велике значення.

Важливо також дарувати свій час та волонтерську допомогу. Волонтери допомагають у пунктах тимчасового розміщення переселенців, у шпиталях, у благодійних фондах.

Благодійність – це не просто спосіб допомогти людям, які потрапили у скруту. Це також прояв нашого єднання, нашої людяності, нашої небайдужості до долі ближнього.

Разом ми можемо зробити світ кращим!

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.