Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих. Що на рахунок Вакарчука?

Святослав Вакарчук – відомий український музикант, композитор і громадський діяч, народився 14 травня 1975 року в місті Мукачево, Закарпатська область, Українська РСР (нині Україна). Відомий як лідер та вокаліст рок-гурту “Океан Ельзи”, який заснував у 1994 році. Гурт швидко набув популярності в Україні та за її межами завдяки виразним текстам пісень та енергійним живим виступам.

Соня Сотник – українська радіоведуча, яка здобула популярність завдяки своєму участь у різних радіопрограмах та проектах. Народилася 10 липня 1972 року в місті Рівне, Українська РСР (нині Україна). Співпрацює з різними радіостанціями та проектами, її тепла манера спілкування та вміння знаходити спільну мову з аудиторією зробили її популярною серед слухачів.

Соня Сотник розповіла, чому тривалий час проживала разом зі Святославом Вакарчуком
Соня Сотник розповіла, чому тривалий час проживала разом зі Святославом Вакарчуком

Чому вони жили разом?

Українська радіоведуча Соня Сотник поділилася цікавими деталями спільного життя зі своїм колишнім співмешканцем та близьким другом, відомим українським музикантом Святославом Вакарчуком, лідером гурту “Океан Ельзи”. Вони проживали разом у Києві в 90-ті роки, коли гурт тільки починав набирати популярності. Ці спільні початки сприяли виникненню тісних стосунків між ними, які залишаються важливими для них обох.

Сотник наголосила, що має велику повагу до роботи Вакарчука. Вона також поділилася враженнями про спілкування з акторкою та ведучою Русланою Писанкою, яка завжди вражала своїми добрими вчинками та світлом. Спогади про ці зустрічі залишаються незабутніми для Соні, яка підкреслює важливість дружби та підтримки у її житті.

Такі історії допомагають розкрити нові відомості про життя відомих людей та розуміння їхнього шляху до успіху та взаємодії українських зірок в минулому. Допомагають зрозуміти, що шлях до зірок та мрій не такий уж і простий.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.