Поки Ольга Мартиновська відпочиваϵ в Буковелі, Ярославський знайшов, з ким поцілуватися у відповідь (ФОТО)

Володимир Ярославський знайшов, з ким поцілуватись, поки Мартиновська в Буковелі. Яка красуня отримала палкий поцілунок від Ярославського – читайте в матеріалі, який для вас підготував "Один Факт".

Шеф-кухар Володимир Ярославський, який сьогодні, 22 квітня 2024 року, відзначаϵ свій 45-й день народження – напередодні свята вирішив відправитись на природу.

Ярославський виїхав відпочити, взявши приклад зі своϵї колеги Ольги Мартиновської. Але якщо вона поїхала відпочивати до Карпат, то вусатий суддя з “Мастершефу” вирішив прогулятись на зеленій та сонячній галявинці.

Саме там Ярославський знайшов собі дуже гарну компанію. Нова пасія шеф-кухаря була зовсім не проти поцілунку і тому шеф-кухар вирішив їй його подарувати. З ким же цілувався Ярославський, поки Мартиновської поряд не було? “Один Факт” розповість про це далі.

Бачу, Оля поїхала в Буковель до іншого “шефа №1” — підписав зроблену посеред луків світлину Володимир Ярославський. — Прийшлось знайти іншу собі.

А ось та сама інша виявилася… звичайнісінькою коричневою кізонькою. Дійсно, кого ще міг зустріти Володимир Ярославський посеред луків, вкритих молоденькою зеленою травичкою.

Володимир Ярославський подарував поцілунок козі
Володимир Ярославський подарував поцілунок козі

До речі, Ольга Мартиновська, побачивши цю світлину — відразу на неї відреагувала. Колега Ярославського зробила собі в Stories Instagram репост світлини Володимира і зробила до неї свій, гумористичний підпис:

Увага, сенсація! Володимир Ярославський привселюдно обізвав Мартиновську козою! Завтра в нього день народження і Оля плануϵ помститися.

Ольга Мартиновська відреагувала на поцілунок Ярославського з іншою
Ольга Мартиновська відреагувала на поцілунок Ярославського з іншою

І день помсти Володимиру Ярославському таки настав. Прямо зранку 22 квітня Ольга Мартиновська в Stories привітала Ярославського із днем народження. Кулінарка оприлюднила чорно-білу світлину, на якій добре помітно обіцяну помсту.

На світлині Ольга жартівливо замахуϵться на Ярославського ногою, а він у відповідь намагаϵться дати відсіч норовливій колезі. Втім, розтяжка в Олі Мартиновської на цьому фото вийшла розкішніше, аніж у Ярославського.

Вооов! З днем народження! — привітала колегу Ольга Мартиновська.

Схоже, шеф-кухарка зовсім не образилась на свого зіркового колегу з “МастерШефу” за його невинний поцілунок із кізонькою.

Ольга Мартиновська привітала Володимира Ярославського із днем народження
Ольга Мартиновська привітала Володимира Ярославського із днем народження

Із 45-м днем народження Ярославського привітав також Ектор Хіменес-Браво та команда “МастерШефу”.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?