Українська Леді Гага: Камалія не змогла приховати реальну причину розлучення з пакистанським мільярдером

Найбагатша співачка України Камалія вперше прокоментувала причини розлучення зі своїм колишнім чоловіком Захуром: подробиці особистого життя екс-подружжя.

Українська співачка Камалія нещодавно з’явилась на публіці з понівеченим обличчям. Хто саме стоїть за цим насильством, вона поки що не прокоментувала. Богдан Беспалов заявив у своєму відеоблозі, що знає особу, яка має причетність до побиття Камалії, і навіть вказав на те, що відоме ім’я. На думку Беспалова, саме ця особа стала причиною розлучення між Камалією та її колишнім чоловіком, бізнесменом Захуром.

Камалія розповіла, чому розлучилась з мільярдером Захуром
Камалія розповіла, чому розлучилась з мільярдером Захуром

Причиною розлучення співачки із чоловіком стало те, що Камалія закохалася в чоловіка під ім’ям Міша, якого Богдан Беспалов назвав “тим чолов’ягою, який, за чутками, її лупцює”. За словами блогера, Камалія почала зраджувати Захуру і він був готовий пробачити їй, за умови припинення цього зрадництва. Проте, замість того, щоб припинити стосунки з іншим, Камалія вибрала продовжувати їх з Мішою. Це призвело до розлучення пари.

Камалія розповіла, чому розлучилась з мільярдером Захуром
Камалія розповіла, чому розлучилась з мільярдером Захуром

Захур виявив бажання допомогти колишній дружині, співачці Камалії, яка за його словами продовжує перебувати в аб’юзивних стосунках зі своїм новим партнером. Повідомлення про це з’явилося в блозі, де відзначено, що Захур прагне забрати її з цих стосунків, вивезти до Лондона, де вона не буде більше відчувати на собі тиску та агресії. Проте, незважаючи на його зусилля, сама співачка продовжує залишатися в стосунках з Мішою, відмовляючись від пропозиції Захура.

Камалія розповіла, чому розлучилась з мільярдером Захуром
Камалія розповіла, чому розлучилась з мільярдером Захуром

Блогер Беспалов додає, що Захур вклав у неї увесь світ і бажав, щоб вона продовжувала жити щасливо. Однак, не дивлячись на його благородний жест, співачка залишається в аб’юзивному середовищі, і це є великою шкодою для всіх їхніх стосунків. Камалія відмовляється коментувати своє особисте життя. Нагадаємо, що мільярдер Мохаммад Захур оголосили про розлучення після 20 років спільного життя.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.