Справжнє прізвище Тіни Кароль знають тільки 30% українців: що ховається за псевдонімом поп-діви

Відома співачка українського шоу-бізнесу відома під ім'ям Тіна Кароль, але чи справді це її ім'я, чи зірка видає себе за когось? Справжнє прізвище артистки.

У музичній сфері зірки часто обирають собі артистичні псевдоніми, щоб створити марку, яка буде запам’ятовуватися та відображати їхній стиль і образ. Цей вибір часто зумовлений бажанням продюсерів створити ефективний “бренд” для артиста. Проте, мало хто знає, що творчий шлях Тіни Кароль розпочався під зовсім іншим ім’ям та прізвищем.

Її справжнє ім’я, Тетяна Ліберман, змінилося на широко відомий псевдонім Тіна Кароль ще понад 15 років тому. Цей крок виявився стратегічно важливим для її кар’єри, дозволяючи їй стати впізнаваною зіркою. Зараз Тіна Кароль і в документах зазначена саме так, і це стало частиною її особистості та професійного образу.

Співачка Тіна Кароль розкрила своє справжнє прізвище
Співачка Тіна Кароль розкрила своє справжнє прізвище

Поява Тіни на українській музичній арені супроводжувалася деякими обговореннями щодо її артистичного псевдоніма. Деякі навіть висловлювали звинувачення в тому, що вона взяла сценічне ім’я, скопіювавши співачку Ані Лорак. Адже, якщо придивитися, виявляється, що слово “Кароль” у зворотньому порядку дає “Лорак”. Тим не менш, сама Тіна Кароль настійливо заперечувала такі припущення.

Співачка Тіна Кароль розкрила своє справжнє прізвище
Співачка Тіна Кароль розкрила своє справжнє прізвище

Не зважаючи на початкові труднощі, Тіна Кароль виявилася дуже рішучою щодо свого мистецького шляху. Вона оперативно вирішила змінити своє сценічне ім’я у паспорті, що виявилося ключовим кроком у її кар’єрі. Цей хід дозволив їй зберегти вже відоме прізвище “Тіна Кароль” після розриву співпраці з продюсером Олегом Чорним.

Без цієї зміни, співачка була б позбавлена можливості виступати під цим прізвищем після припинення контракту. Ця історія не лише свідчить про винахідливість та рішучість Тіни Кароль, але й підкреслює важливість правової та артистичної стратегії для успішної кар’єри в музичній індустрії.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.