Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.

З нагоди дня народження донечки Марія Бурмака виклала в мережу спільні світлини з іменинницею, зроблені в різні роки. Щаслива матуся назвала Ярину “своєю безумною любов’ю” та побажала бути “коханою, щасливою та здоровою”.

За світлинами, викладеними артисткою на своїй сторінці в Інстаграмі, можемо прослідкувати, як зростала Ярина, змінювалася в зрості та оновлювала колір волосся. Спочатку бачимо біляве дівча на руках у мами з хвостиками та чубчиком.

Марія Бурмака показала доньку Ярину

Далі це вже підліток з пухкими губами, короткою неслухняною стрижкою та великими сережками з хрестиками у вухах. Згодом перед нами вже брюнетка з довгим прямим волоссям та пірсингом у носі.

Батьком Ярини є Дмитро Небесійчук. За життя чоловік працював юристом. Марія двічі сходилася й розходилася з благовірним. Коли Ярині минуло 5 рочків, батьки дівчинки остаточно розсталися.

Марія Бурмака показала доньку Ярину

Тож переважно Бурмака ростила доньку, яку народила у 25 років, самотужки. А Дмитра не стало за трагічних обставин. Два роки тому чоловік загинув, коли в його будинку сталася пожежа. Це відбулося на Івано-Франківщині.

Оскільки різниці у віці між мамою та донькою невелика, вони чудово розуміють одна одну. Ярина ще й досі не визначилася, чим хоче займатися в житті, тож весь час змінює види зайнятості.

То відкриває магазин вінтажних речей в Інстаграмі, то захоплюється музикою, як знаменита матуся, то ще кудись перемикає увагу. Бурмака доньку не сварить, а лише підтримує. Вважає, що Ярина має саме визначитися зі своєю професією, а нав’язувати ззовні нічого не потрібно.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.