Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.

З нагоди дня народження донечки Марія Бурмака виклала в мережу спільні світлини з іменинницею, зроблені в різні роки. Щаслива матуся назвала Ярину “своєю безумною любов’ю” та побажала бути “коханою, щасливою та здоровою”.

За світлинами, викладеними артисткою на своїй сторінці в Інстаграмі, можемо прослідкувати, як зростала Ярина, змінювалася в зрості та оновлювала колір волосся. Спочатку бачимо біляве дівча на руках у мами з хвостиками та чубчиком.

Марія Бурмака показала доньку Ярину

Далі це вже підліток з пухкими губами, короткою неслухняною стрижкою та великими сережками з хрестиками у вухах. Згодом перед нами вже брюнетка з довгим прямим волоссям та пірсингом у носі.

Батьком Ярини є Дмитро Небесійчук. За життя чоловік працював юристом. Марія двічі сходилася й розходилася з благовірним. Коли Ярині минуло 5 рочків, батьки дівчинки остаточно розсталися.

Марія Бурмака показала доньку Ярину

Тож переважно Бурмака ростила доньку, яку народила у 25 років, самотужки. А Дмитра не стало за трагічних обставин. Два роки тому чоловік загинув, коли в його будинку сталася пожежа. Це відбулося на Івано-Франківщині.

Оскільки різниці у віці між мамою та донькою невелика, вони чудово розуміють одна одну. Ярина ще й досі не визначилася, чим хоче займатися в житті, тож весь час змінює види зайнятості.

То відкриває магазин вінтажних речей в Інстаграмі, то захоплюється музикою, як знаменита матуся, то ще кудись перемикає увагу. Бурмака доньку не сварить, а лише підтримує. Вважає, що Ярина має саме визначитися зі своєю професією, а нав’язувати ззовні нічого не потрібно.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?