Злата Огнєвіч до шоу “Холостячка” підглядала за Віктором Ющенком в щілину: “Це була дуже закрита обстановка”

Співачка Злата Огнϵвіч завітала в гості до блогера Слави Дьоміна. В розмові артистка розповіла про життя до повномасштабки, долю власних російськомовних творів і… президента, за яким підглядала.

Злата Огнϵвіч відома багатьом українцям як співачка, яка представляла нашу країну на 58-му міжнародному пісенному конкурсі Євробачення. Там вона посіла 3 місце. Також Злата приймала участь у шоу “Танці з зірками” і “Холостячка-2”.

В шоу “Холостячка” Злата обрала собі в якості пари підприϵмця зі Світловодська Андрія Задворного. Але стосунки їх проіснували зовсім недовго і пара розлучилась.
У відвертій розмові зі Златою блогер Слава Дьомін запитав, з ким із президентів України співачка знайома особисто. Відповідь артистки виявилась зовсім несподіваною. Злата зізналась, що бувала в кабінеті Володимира Зеленського і навіть мала бажання його обійняти. А ось за Віктором Ющенком артистці вдалося лише підглядати в щілину. Більше деталей про дивовижні пригоди Злати Огнϵвіч із президентами “Один Факт” розповість далі.

Злата Огнϵвіч розповіла, як підглядала за президентом Віктором Ющенком
Злата Огнϵвіч розповіла, як підглядала за президентом Віктором Ющенком

Ти знайома з багатьма Президентами України — завів розмову із Златою Слава Дьомін. — Хто найбільше на тебе справив враження?

Злата зізналась, що особисто вона знайома лише із Володимиром Зеленським. Їх зустріч трапилась лише один раз, в кабінеті майбутнього президента. На той момент Зеленський ще працював в шоу-бізнесі, а Злата Огнϵвіч приїздила в офіс “Кварталу-95”, щоб привітати учасників гумористичного шоу із Новим Роком.

Огнϵвіч пригадуϵ, що в момент знайомства вона відчула потужну позитивну енергетику, яка походила від Зеленського. Вдруге співачка побачила Володимира Зеленського вже за часів його президентства. Він був разом із першою леді Оленою Зеленською був на заході, присвяченому врученню нагород дітям-героям. Злата також була там присутня разом із 16-річним хлопчиком Данилом з Маріуполя, якого взяла під свій патронат. Злата зізналась, що в момент вручення нагород їй дуже захотілося обійняти Володимира Зеленського і висловити йому свою підтримку.

А ось щодо інших президентів – Злата Огнϵвіч зазначила, що вона не знайома ані з Петром Порошенком, ані з Леонідом Кучмою, ані з Януковичем чи Кравчуком. Єдиний після Зеленського, кого співачка мала честь бачити вживу — це Віктор Ющенко.

Артистка пригадала, що в часи президентського правління Віктора Ющенка вона із командою приїздила давати концерти для військових. До початку концерту артисти довго чекали, допоки Віктор Ющенко зробить промову перед солдатами. Дверцята в зал були трохи відкриті і Злата мала можливість підглядати за українським Президентом.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?