Тіна Кароль показала себе в сукні з глянцевих блискіток за 50 тисяч гривень: ікона стилю в ділі

Тіна Кароль як справжня ікона стилю – ніколи не обираϵ для себе бюджетний одяг. Кожен її наряд коштуϵ десятки тисяч гривень. Ось, наприклад, як ця рожева сукня з пайетками за обтислим силуетом.

Тіна Кароль відома в Україні не тільки як співачка, але й к законодавиця мод. В ціϵї красуні із стрункою фігурою — завжди модний та стильний гардероб, в якому ϵ місце і простеньким джинсам, і розкішним брючним костюмам, і яскравим сукням.

Вартість нарядів Тіни Кароль комусь може здатися досить дорогою. Але в зірки всеукраїнського масштабу дешевого одягу просто не може бути. Адже вона, як справжня зірка — повинна дарувати аудиторії шанувальників яскраве світло і чарівну магію свого голосу.

“Один Факт” пропонуϵ до уваги читачів огляд одніϵї із суконь з гардеробу Тіни Кароль, яка коштуϵ 1190 ϵвро або ж близько 50 тисяч гривень.

В чому особливість ціϵї сукні? По-перше, вона виглядаϵ дійсно дорого і все — завдяки блискіткам, якими прикрашено цю сукню з усіх боків.

По-друге, модель сукні як у Тіни Кароль маϵ довжину практично в підлогу. Блискітки-пайетки, якими вона прикрашена — вловлюють денне світло і створюють розкішний блиск, який робить цей наряд по-справжньому розкішним.

Сукня ніжно-рожевого кольору маϵ обтічний силует із квадратним вирізом, що підтримуϵться витонченими бретелями та внутрішнім бюстгальтером типу “балконет”. Це такий бюстгальтер, в якому ϵ формована чашка з кісточками, а ферхня частина формуϵ рівну лінію.
В моделі сукні, як у Тіни Кароль — на спині передбачена застібка-блискавка. Сама ж сукня повністю обшита шовковистою сіткою.

Завужений силует рожевої сукні з довжиною в підлогу ідеально підкреслюϵ соковиті форми Тіни Кароль. В цьому наряді співачка схожа на справжню Русалоньку, яка приманюϵ до себе погляди багатьох чоловіків та жінок. Тіна в цій сукні виглядаϵ дійсно блискуче.

Нові статті

Схожі статті

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.

Значить, не любили по-справжньому: Сумська, Узелков, та інші зірки, які зраджували своїм другим половинкам

Ольга Сумська, В'ячеслав Узелков, Віктор Павлік та інші зірки розповіли скільки разів були невірними своїм партнерам: що відомо про особисте життя артистів?

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.