Сашка і Лакі Вей: з ким живе українська Леді Гага Камалія після розлучення із мільйонером Захуром Мохаммадом

Українська Леді Гага Камалія показала, з ким живе після розлучення із чоловіком-мільйонером Захуром Мохаммадом. Її співмешканців звуть Лакі Вей і Сашка, а ось хто вони — "Один Факт" розповість нижче.

Камалія — українська співачка, що виконуϵ музичні композиції в стилі поп. Її справжнϵ імʼя — Наталія Вікторівна Захур, а в творчих колах ця жінка відома ще й як модель, акторка та авторка текстів до пісень.

Понад 20 років поспіль Камалія була в шлюбі із підприϵмцем Мохаммадом Захуром. В квітні 2023 року артистка приголомшила суспільство новиною про те, що… вони із чоловіком розлучилися. Понад рік ця пара намагалась врятувати шлюб і власні відносини, але… марно.
Причина розриву між подружжям не називалася, але подейкували, нібито він стався через доньку Мохаммада від минулого шлюбу із росіянкою. Нібито між дівчиною та мачухою Камаліϵю виник конфлікт, в якому голова родини став на бік доньки. Камалія була настільки цим обурена, що… вирішила розлучитись.

Втім, розлучення зовсім не стало для зірки кінцем світу. Їй вдалось зберегти із колишнім дружні стосунки і… знайти собі нового друга. І навіть не одного, а двох відразу. Хто вони, таϵмничі співмешканці співачки Камалії, яких звати Сашка і Лакі Вей? Про це “Один Факт” розповість вам далі.

Камалія володіϵ розкішним маϵтком, що розташований на Київщині. Всередині він дуже схожий на музей, а зовні — оточений велетенською територіϵю. Саме на ній розташована велетенська конюшня, де живе один із найкращих друзів Камалії — кінь на імʼя Лакі Вей.

Сама співачка називаϵ цього красеня особливим і це не дивно. Історія життя Лакі Вея — дійсно дуже особлива. Цей хлопчик мешкав у Бучі і залишався там під час всього періоду окупації і звірств росіян. Волонтери знайшли його після визволення Бучі зневіреним і самотнім та змогли повернути кіню віру у людей.

Камалія розповіла, що Лакі став справжнім символом віри, сили та виживання і постійно нагадуϵ їй про те, як важливо не здаватися навіть у найскрутніші моменти.

Ще одного улюбленця співачки Камалії звати Сашко. Він — папужка. В своϵму мікроблозі Instagram Камалія показала, як вона намагаϵться навчити папужку деяким словам. Але він у відповідь лише щось нерозбірливо цвірінькаϵ на своїй папужій мові. А потім зірка навіть запропонувала Сашці… поцілуватись. У відповідь він знов щось поцвірінчав.

Ось такі друзі та улюбленці мешкають в будинку Камалії. Після її розлучення із мільярдером Захуром Мохаммадом Лакі Вей і Сашко не дають своїй господині сумувати ані хвилини.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.