Репяхова розповіла про стосунки з ізраїльтяніном та китайцем: як на це відреагував 58-річний Віктор Павлік

Блогерка і дружина співака Віктора Павліка Катерина Репяхова розповіла цікавий факт про свої романтичні відносини з іноземцями. Як на цю новину відреагував артист — "Один Факт" розповість далі.

Блогерка Катерина Репяхова, яка знаходиться в шлюбі із українським співаком Віктором Павліком — влаштувала вечір відповідей на цікаві питання для своїх шанувальників. В Stories Instagram знаменитість відверто відповідала на питання про те, чи спілкуϵться вона із родичами законного чоловіка, чи не боїться другої вагітності через певні вади зі здоровʼям у першого синочка Михасика.

Одне із питань торкалось відносин із громадянами іншої країни:

Ви б наважились на відносини із іноземцем? — спитав в Катерини один із користувачів соціальної мережі.

Репяхова назвала це питання смілим і надала на нього доволі неочікувану відповідь:

В мене були відносини з китайцем і ізраїльтяніном — повідомила Катя, а потім додала — до ВП.

Отже, Віктору Павліку перейматись та ревнувати кохану дружину Катерину до іноземців не доведеться. Усі минулі романтичні стосунки з іноземцями дівчина залишила в минулому і зараз зосереджена на піклуванні про маленького синочка Михасика та чоловіка Віктора Франковича.

Катя Репяхова розповіла про відносини з іноземцями
Катя Репяхова розповіла про відносини з іноземцями

Цікаво, що Катерина Репяхова маϵ теплі відносини і із родичами артиста. Блогерка наголосила, що вже в наступний понеділок вони всіϵю родиною поїдуть до Теребовлі, де живуть родичи Віктора Франковича.

Катерина Репяхова побралась законним шлюбом із Віктором Павліком в 2020 році. Ця пара цікава тим, що між ними існуϵ велика різниця у віці. Віктор Франкович старший за Катерину Репяхову на 29 років. Подейкували, що Катерина змогла відбити співака в його колишньої дружини, Лариси Созаϵвої.

Катя Репяхова повідомила, чи спілкуϵться з родичами Віктора Павліка
Катя Репяхова повідомила, чи спілкуϵться з родичами Віктора Павліка

Майже 2 тижні цій парі вдавалось приховувати таϵмницю свого одруження. На розпис Катя Репяхова прийшла в незвичному образі, вдягнувши білий брючний костюм, топ та кросівки. Жених також прибув на церемонію у розкішному білому костюмі. 15 червня 2021 року в пари народився спільний син Михайлик.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.