Дивляться на всіх звисока: в рейтингу найвищих зірок України опинилися Леся Нікітюк, Сергій Притула і Потап

В українському шоу-бізнесі ϵ зірки із високим зростом. Тому їм доводиться споглядати на фанатів звисока. В рейтинг велетнів потрапили Нікітюк з Притулою і Потап. "Один Факт" назве їх точний зріст.

Деякі з українських знаменитостей можуть похвалитися високим зростом, який дозволяϵ їм завжди залишатись над хейтерами, неприϵмними ситуаціями та почуватись при цьому впевнено. Який зріст маϵ Леся Нікітюк, Потап і Сергій Притула? Читайте детальніше про це далі.

Леся Нікітюк

Леся Іванівна Нікітюк не дарма обрала для себе професію ведучої і телезірки. Одна з її головних родзинок — високий зріст, завдяки якому Лесі навіть не треба вдягати взуття на підборах.

Точний зріст красуні-білявки, якою був захоплений Сергій Притула — 1.8 м. Практично як у моделі.

Зріст Лесі Нікітюк: 1.8 м
Зріст Лесі Нікітюк: 1.8 м

Втім, не тільки завдяки своϵму зросту Леся стала відомою. Яскрава зовнішність і талант ведучої найбільш яскраво проявилися в той період, коли Леся Нікітюк вела програму “Орел та Решка”. Додала їй популярності й інша передача під назвою “Хто зверху?”. Нікітюк прийшла туди лише в сьомому сезоні, змінивши Катерину Варнаву. Співведучим Лесі став Сергій Притула. До речі, саме йому пані Леся трохи поступаϵться параметрами зросту.
Скільки заввишки виріс Сергій Притула — читайте далі.

Сергій Притула

Зріст Сергія Притули: 1.87 см
Зріст Сергія Притули: 1.87 см

Шоумен, телеведучий та волонтер Сергій Притула також маϵ високий зріст. Він складаϵ 1,87 м. Це вище, аніж у Лесі Нікітюк, Олександра Педана і Ольги Фреймут, з якою Сергій Притула вів перші 2 сезони популярного телешоу “Хто зверху?”.

Потап (Олексій Потапенко)

Український музикант Олексій Потапенко (Потап) схоже, їв найбільше йогурту “Растішка” в дитинстві. Мабуть, саме тому репер вимахав заввишки до 1.95 м, перегнавши і Сергія Притулу, і Лесю Нікітюк.

Зріст Олексія Потапенко: 1.95 см
Зріст Олексія Потапенко: 1.95 см

До речі, нинішня дружина Потапа, Анастасія Каменських – на пару десятків сантиметрів нижче зростом за чоловіка. Її зріст практично такий же, як і у багатьох моделей: 175 см. Однак поряд із коханим Потапом дівчина виглядаϵ мініатюрною.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.