Полякова – в мінус, Приходько – в плюс: українські зірки, які приховували свій реальний вік від публіки

Оля Полякова та Анастасія Приходько протягом тривалого часу тримали в секреті свій реальний вік через різні обставини: скільки насправді років співачкам та в чому причина приховування?

Оля Полякова і Анастасія Приходько — дві яскраві українські зірки, що прославилися у світі шоу-бізнесу. Проте, окрім своїх музичних досягнень, ці виконавиці мають ще щось спільне: вони обидві приховували свій вік від публіки.

Анастасія Приходько

Під час своєї участі у відомому музичному шоу “Фабрика зірок”, Анастасія Приходько зізналася у тому, що приховувала одну деталь свого життя. Цей момент не стосувався її стосунків з батьком чи ще чогось подібного. Виявляється, на час вступу на шоу вона змінила свій документ, вказавши вік більший, ніж він насправді був.

Зірки українського шоу-бізнесу, які приховували свій реальний вік
Зірки українського шоу-бізнесу, які приховували свій реальний вік

Замість того, щоб відкрито зізнатися у своїх 16 роках, вона представилася як 20-річна артистка. Таким чином, протягом усієї участі на програмі її вік був молодшим на 4 роки. Навіть після завершення шоу, співачка продовжувала робити вигляд, що насправді вона молодша.

Оля Полякова

Українська співачка Оля Полякова також нещодавно розповіла правду про свій вік, який довгий час залишався таємницею для багатьох шанувальників. У шоу “Дорослі дівчатка”, яке вона вела разом із Машею Єфросиніною, вона зізналася, що насправді їй 43 роки, а не 38, як багато років вважали. Це рішення вона прийняла через важливість бути відвертою та правдивою у складний час для країни.

Оля розповіла, що раніше уникала обговорення свого віку, але тепер вирішила змінити свій підхід. Вона пояснила, що це рішення було для неї важливим, оскільки вона вважає, що ніхто не має права визначати її вік, і вона не бачить потреби приховувати його.

Зірки українського шоу-бізнесу, які приховували свій реальний вік
Зірки українського шоу-бізнесу, які приховували свій реальний вік

Співачка також згадала про те, що колись відчувала себе ніким, особливо через невдачі в кар’єрі у молодому віці. Це спонукало її навіть зменшити свій вік, адже вона відчувала сором за свої досягнення в порівнянні з іншими успішними артистами свого віку.

Полякова розповіла про те, що кілька років тому вона стикнулася з неприємною ситуацією на сторінці “Вікіпедії”. Справа в тому, що там була вказана правильна дата її народження, яку вона приховувала, і для неї цей епізод став справжньою трагедією.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.