“Хочу привітати коханого чоловіка”: Катя Осадча неочікувано назвала Горбунова святим і ось чому – Деталі

Катерина Осадча пізно ввечері пригадала, що треба привітати коханого чоловіка. З яким святом отримав вітання Юрій Горбунов – дізнайтесь із наступного матеріалу, який для вас підготував "Один Факт".

Катерина Осадча напередодні пізно ввечері, 23 квітня – пригадала, що в цей день відзначають доволі важливе свято. І вона ледь не забула привітати із ним свого коханого чоловіка, Юрія Горбунова.

До речі, памʼятаϵте, яке сьогодні свято? – написала в Stories Instagram телеведуча.

Катерина супроводила своϵ питання затишною світлиною, на якій вона позуϵ у ніжно-жовтій довгій сукні із відкритими плечима поряд з Юріϵм Горбуновим. В руках телеведуча тримаϵ паперовий пакунок, в який загорнуті білі квіти. Юрій Горбунов на цій світлині нарядився у повсякденний одяг: чорний светр та джинси синього кольору.

Катерина Осадча привітала Юрія Горбунова зі святом
Катерина Осадча привітала Юрія Горбунова зі святом

Вже у наступному відеоролику Катя Осадча розкриваϵ деталі. Виявляϵться, що 23 квітня за новим стилем в Україні відзначали день святого Юрія.

У день святого Юрія хочу привітати свого коханого чоловіка — повідомила телеведуча.

У відеоролику Осадча продемонструвала власну прогулянку із чоловіком, а також – активні ігри Юрія Горбунова разом із двома їх спільними дітьми, Іванком і Данилом.

Катерина Осадча привітала Горбунова із днем святого Юрія
Катерина Осадча привітала Горбунова із днем святого Юрія

День святого Юрія, з яким Катя Осадча привітала Горбунова – цього року відзначають за новим стилем. Якщо раніше це свято припадало на 6 травня, то цього року його перенесли на 23 квітня.

В народі цей день ще називають Юріϵм Весняним або днем священномученика Георгія Побідоносця. В давні часи наші предки вірили, що саме на день святого Юрія в міста та села Землі приходить справжня весна.

Шану святому мученику Юрію стали віддавати лише в V столітті. Цей святий вважався покровителем візантійських імператорів, а трохи згодом — і князів Київської Русі. У місті Львів на честь цього святителя назвали собор святого Юра.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.