Санта Дімопулос після розлучення заробляє сама, а TAYANNA бере гроші у колишніх: сильні і незалежні зірки

Відомі співачки Санта Дімопулос та Тетяна Решетняк розповіли, звідки беруть гроші: одна заробляє власними зусиллями, а іншій дарують гроші колишні.

Життєві шляхи Санти Дімопулос та TAYANNA стають прикладом для багатьох жінок, які шукають своє місце в житті, де нерідко домінують стереотипи і очікування. Їхня історія підкреслює важливість самореалізації та незалежності у будь-якій сфері життя.

Санта Дімопулос

Українська співачка Санта Дімопулос, яка нещодавно анонсувала своє розлучення з чоловіком, вирішила розкрити деталі свого фінансового стану. У своєму профілі в Instagram вона зізналася, що має власний дохід і може забезпечити себе без проблем та не звертатись за допомогою до колишнього чоловіка.

Санта Дімопулос та TAYANNA розповіли про свій дохід
Санта Дімопулос та TAYANNA розповіли про свій дохід

Співачка розкрила, що протягом останніх 10 років активно займається бізнесом у сфері ресейлінгу, тобто купівлею та перепродажем брендового одягу та аксесуарів. Також вона надає послуги у якості коуча та психолога.

Нагадаємо, що на початку квітня Санта Дімопулос оголосила про розлучення з чоловіком, бізнесменом Ігорем Кучеренком. Пара прожила разом у шлюбі 11 років. Причину розлучення співачка не уточнила, проте запевнила, що розлучення не було наслідком зради, оскільки в їхній сім’ї не відбувалося подібних подій.

TAYANNA

Тетяна Решетняк продовжує писати пісні для інших виконавців та брати участь у благодійних заходах. Вона стверджує, що практично не бере грошей за свої виступи, адже у її розумінні, у такий час важко це робити.

Неабияк здивувало фанатів те, що фінансову підтримку надають їй колишні партнери. TAYANNA розповідає, що зі своїми колишніми чоловіками вона залишилася у хороших стосунках. Один із них допомагав оплачувати навчання їхнього сина у школі, тоді як інший надавав фінансову підтримку на щоденні потреби співачки.

Санта Дімопулос та TAYANNA розповіли про свій дохід
Санта Дімопулос та TAYANNA розповіли про свій дохід

Варто зазначити, що ініціатива допомогти часто виходить саме від колишніх партнерів Таяни, але іноді і сама артистка звертається до них з проханням про допомогу. У таких ситуаціях її колишні обранці проявляють велику щедрість та не залишають її в біді.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.