“Ми з тобою пліч-о-пліч”: Григорій Решетник відзначив 20-річчя зо дня першого знайомства, але не з Христиною

Телеведучий Григорій Решетник відзначив 20 років з дня першого знайомства. Але його дружина Христина тут ні до чого. З ким святкуϵ 20-ту річницю Григорій — читайте в матеріалі від "Одного Факту".

Ведучий телешоу “Холостяк” Григорій Решетник народився в родині звичайного телефонного майстра та товарознавиці. Але професії батьків хлопчика зовсім не приваблювали. З дитячих років Гріша марив мистецтвом та телебаченням.

В 11 років батьки вирішили його відвести на заняття хореографіϵю. Виснажливі тренування і танці не відбили в хлопця бажання стати творчою людиною. Навпаки танці розкрили приховані здібності Григорія Решетника.

З 16 років він почав вивчати акторську майстерність у театральній студії при Будинку творчості у місті Миколаϵві. Заради омріяного телебачення і акторської карʼϵри Решетник навіть покинув навчання на фінансиста. В 2002 році він вступив на навчання до Київського національного інституту культури і мистецтв.

Щоб попасти у великий шоу-бізнес, Григорію доводилось в буквальному сенсі слова пробивати стіни лобом. Почав Григорій з малого — працював адміністратором-гримером.

Григорій Решетник відзначив 20 років зо дня знаййомства із мікрофоном
Григорій Решетник відзначив 20 років зо дня знаййомства із мікрофоном

Григорій Решетник зміг втілити свою мрію про телебачення в життя. Нещодавно телеведучий поділився в Stories Instagram важливою датою в своϵму житті. Він відсвяткував 20 років зо дня першого знайомства.

Хтось може подумати, що мова йде про дружину Решетника – Христину. Однак насправді це не так. В шлюбі з Христиною ведучий перебуваϵ 14 років, а ось за 6 років до зустрічі із нею в нього відбулось перше знайомство із іншим важливим персонажем в своϵму житті. І цей персонаж — звичайний мікрофон.

Григорій Решетник вдяг костюм з нагоди 20-ї річниці знайомства з мікрофоном
Григорій Решетник вдяг костюм з нагоди 20-ї річниці знайомства з мікрофоном

З нагоди значущої дати Григорій Решетник вдягся у діловий чорний костюм з краваткою-метеликом і знов взяв до рук той самий мікрофон, з яким подруживсь 20 років тому.

20 років ми з тобою пліч-о-пліч — підписав світлину із ним Григорій Решетник.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.