“Схожа на юну дівчинку”: 41-річна чорноброва Вікторія Булітко показала себе вранці без макіяжу

Вікторія Булітко – різноманітна, творча і дуже яскрава дівчина, яка отримала свій шматочок слави завдяки участі в телешоу "Дизель-шоу". Як 41-річна зірка виглядаϵ без макіяжу – покаже "Один Факт".

Акторка “Дизель-шоу” Вікторія Булітко — яскрава, колоритна і дуже красива дівчина.

Безумовно, вона дуже талановита і різноманітна. Життя ціϵї тендітної жінки дійсно схоже на шоу. Окрім основної роботи вона також приймала участь у програмі “Танці з зірками”, граϵ в театрі і може перевтілитись завдяки гримерам навіть у славетну Лесю Українку.

Втім, іноді на своїй персональній сторінці в соцмережі Instagram Вікторія Булітко ділиться світлинами, які розкривають її перед шанувальниками зовсім з іншого боку. Наприкінці квітня артистка вирішила показати себе вранці без макіяжу.

Вікторія Булітко показала себе без макіяжу
Вікторія Булітко показала себе без макіяжу

Чорноброва 41-річна красуня навіть без косметики виглядаϵ бездоганно, ніби юна дівчина. Можливо, квітучому зовнішньому вигляду артистки сприяϵ її нове кохання.

Зараз Вікторія Булітко перебуваϵ в стосунках із музикантом Кирилом Поповичем. На початку 2024 року, коли зірці “Дизель-шоу” виповнився 41 рік — коханий освідчився їй та запропонував вийти за нього заміж.

Разом із своїм коханим Вікторія працюϵ над спільним музичним проектом “Метелики”. В свій день народження, який акторка відзначала 25 січня, Булітко написала в Instagram свої найзаповітніші бажання. Одне з них стосувалось створення міцної та дружньої родини зі щасливими діточками. Схоже, це бажання у Вікторії вже наполовину збулось. Цьогоріч вона вийде заміж, а там, імовірно і за діточками діло не встане.

А ось друге найзаповітніше бажання артистки “Дизель-Шоу” — це українська Перемога і життя у вільній, сильній і квітучій Україні.

Вікторія Булітко перевтілилась в Лесю Українку
Вікторія Булітко перевтілилась в Лесю Українку

Минулий 2023-й рік видався для Вікторії Булітко непростим. Вона підхопила хворобу Лайма через укус кліща. В цьому ж 2024-му році, життя акторки, схоже — налагоджуϵться. Творча карʼϵра процвітаϵ, та й сама Вікторія квітне, немов троянда. Справжнϵ кохання робить неймовірні чудеса.

Нові статті

Схожі статті

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: час звільнитись з вашої роботи

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: прислухайтесь до своїх побажань та змініть ваше життя в кращу сторону.