Тарабарова, Салій та інші рудоволосі українські зірки: когось природа нагородила, а хтось пофарбувався

Український шоу-бізнес багатий на яскравих та колоритних знаменитостей. Серед них ϵ і такі, хто мають рудий колір волосся. Про те, як вони стали руденькими - "Один Факт" розповість далі.

Рудоволосі українські знаменитості стають справжньою прикрасою як на сцені, так і на телевізійних екранах. “Один факт” підготував для читачів добірку з 5-ти наших, національних зірок, які вражають своїм яскравим кольором волосся. В кого з них натуральний колір, а хто пофарбувався —читайте в нашому наступному матеріалі.

Світлана Тарабарова

Світлана Тарабарова прославилася в Україні завдяки співочому талант-шоу “Фабрика зірок”. Там дівчина виступала під псевдонімом Аліси Тарабарової і змогла прихилити до себе увагу Наталії Могилевської.

Рудоволоса співачка Світлана Тарабарова
Рудоволоса співачка Світлана Тарабарова

Декілька років тому Світлана кардинально змінила свій імідж і перефарбувала волосся у вогняно-рудий колір. З тих пір такий колір волосся ϵ її головною візитівкою.
Цікаво, що природній колір волосся Тарабарової — світлий. В підлітковому віці співачка була білявкою.

Вікторія Булітко

Вікторія булітко досягла яскраво-рудого кольору волосся завдяки фарбуванню
Вікторія булітко досягла яскраво-рудого кольору волосся завдяки фарбуванню

Вогняно-рудий колір волосся — візитівка української акторки з “Дизель-шоу” Вікторії Булітко. Артистка в такому стилі зʼявляϵться на публіці декілька років поспіль, лише іноді змінюючи його на розкішний блонд або попелястий колір.

Віталій Салій

Рудоволосий український актор Віталій Салій
Рудоволосий український актор Віталій Салій

Український актор театру і кіно Віталій Салій — рудоволосий від природи. З дитинства за ним закріпилося прізвисько “Рудий”, а сонячний колір волосся його навчили сприймати тільки з позитивної сторони, як перевагу та суттϵвий плюс.

Оксана Жданова

Українська акторка театру і кіно Оксана Жданова
Українська акторка театру і кіно Оксана Жданова

Оксана Жданова — рудоволоса акторка українського театру та кіно. Глядачі можуть побачити її в багатьох серіалах українського виробництва. Сама артистка зізнавалась, що рудим кольором волосся її нагородила сама природа. Це її рідний колір і вона ніколи не використовувала магазинні фарби для підвищення яскравості локонів.

Геля Зозуля

Рудоволоса співачка Геля Зозуля
Рудоволоса співачка Геля Зозуля

Молода українська співачка Геля Зозуля теж руденька. Її зірка запала відносно недавно, але завдяки приϵмному голосу та яскравій зовнішності Геля змогла звернути до себе увагу багатьох шанувальників.

Руде волосся в Гелі Зозулі — від природи.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.