Присвятила своє життя одному єдиному: як виглядає чоловік Руслани Лижичко, за яким вона заміжня вже 29 років

Кохання до Олександра Ксенофонтова Руслана Лижичко називає неземним. Пара вже 29 років разом. Звели суперовий екобудинок. Натомість ні сина, ні доньки не народили.

Руслані Лижичко пощастило в житті з коханням до Олександра Ксенофонтова. Наприкінці 1995 року двоє львів’ян побралися. Відтоді разом вирішують усі побутові та музичні питання.

Як виглядає чоловік Руслани Лижичко

Чорно-білі світлини з одруження пари вражають. Наречена вбралася у плащ, а її коханий – в теплий светр та жилетку. Музикант став продюсером дружини-співачки. Слід відзначити, доволі успішним. Він є автором чи співавтором багатьох пісень дружини.

Як виглядає чоловік Руслани Лижичко

Багато років поспіль Руслана обіцяла Сашку народити дитинку. Навіть часто говорила про це в інтерв’ю. Ксенофонтову подібні балачки дуже не подобалися, адже питання доволі інтимне й не слід його виносити на загал.

Як виглядає чоловік Руслани Лижичко

Нині про нащадків уже не йдеться. Подружжя навіть спить у різних кімнатах. Лижичко виявилася дуже неспокійною. Може прокидатися серед ночі, йти на кухню пити чай чи записувати слова, які спали на думку.

Як виглядає чоловік Руслани Лижичко

Олександру подібне заважає нормально виспатися. Тому вони й роз’їхалися по різних ліжках. Натомість коли приїжджають у Карпати, завжди згадують молодість. Їх знову тягне один до одного, як в юності.

2015 року родина закінчила зведення екобудинку, яке розпочала ще у 2007-му. Тут облаштували музичну студію та житлові приміщення. Та оскільки напічкана вітряками та сонячними панелями хатинка знаходилася чи не найвищій точці Київської області, в неї під час негоди влучила блискавка, спричинивши пожежу. Це сталося за 2 роки після входин. Тож довелося все починати спочатку.

Нові статті

Схожі статті

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.

85-річний красень Юрій Вікторович: Олена Кравець вперше показала свого батька – мрію всіх жінок

Олена Кравець з "Кварталу 95" приїхала до рідного Кривого Рогу, щоб привітати із 85-м днем народження свого батька. З нагоди свята Кравець вперше показала широкій аудиторії, як він виглядає.