Відростив довге волосся і носить немодні окуляри: як зараз виглядає Олег Винник, який живе в Німеччині

Співак Олег Винник вперше за довгий час показав себе у Німеччині. Від булого лоску не залишилось і сліду. Як зараз виглядаϵ кумир мільйонів українських жінок — покаже "Один Факт".

Співак Олег Винник відправився за кордон, до Німеччини – ще на початку повномасштабного вторгнення. Артист покинув українських вовчиць 26 лютого 2022 року і з тої пори дуже рідко зʼявляϵться на публіці.

Довгий час Олег Винник зберігав мовчання і не розповідав, як живе за кордоном. Лише влітку 2023 року, більш ніш через рік після початку російського вторгнення — артист дав своϵ перше інтервʼю і розповів про те, що в Німеччині лікуϵться від складної хвороби і дуже хоче повернутись до України.

Втім, мовчазна поведінка Винника спричинила хвилю хейту. Багато хто засудив його за те, що він недостатньо активно підтримуϵ Україну у її боротьбі проти російської навали.
Як зараз живе Олег Винник і який маϵ вигляд — його шанувальниці можуть бачити лише завдяки рідкисним Stories та публікаціям його представниці в Україні Валерії Барон.

Декілька тижнів тому Валерія показала, як зараз виглядаϵ кумир українських жінок. Олег Винник зараз вже зовсім не той, що раніше. Співак відростив довге волосся, невелику щетину на обличчі та зовсім перестав робити модну укладку чи стрижку. Більш того, артист доповнив свій образ зовсім немодними окулярами для покращення зору.

Втім, навіть незважаючи на зміни у зовнішності дещо в артиста лишилось незмінним. І це — посмішка. На світлини співак позуϵ поряд із Валеріϵю Барон на тлі німецьких архітектурних споруд і посміхаϵться.

Наразі невідомо, чи плануϵ Винник найближчим часом повернутись до України і знов радувати прихильниць своїми піснями. Також немаϵ точної інформації про те, чим зараз займаϵться артист в Німеччині. За появи нової інформації про плани Олега Винника “Один Факт” відразу розповість її читачам.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.