Син Ксенії Мішиної отримав найцінніший подарунок, який не купити за гроші: щастю Платона немаϵ меж

Акторка Ксенія Мішина похвалилася цінним подарунком, який надіслали її сину з Іспанії. Такого ні за які гроші не купиш. Що подарували хлопцю? Читайте деталі в наступному матеріалі від "Одного факту".

Українська акторка і екс- “Холостячка” Ксенія Мішина часто ділиться у соціальних мережах світлинами та фотоісторіями про свого 12-річного сина Платона. Дівчина практично ніколи не розповідаϵ про те, хто ж насправді ϵ батьком її нащадка.

Ксенія виховуϵ Платона самостійно, як матір-одиначка. Колись акторка зізналась-таки, що розійшлась із батьком хлопчика, ще коли перебувала на 5-му місяці вагітності. Просто не змогла далі йти із ним разом по життю.

Ксенія Мішина показала подарунок, який надіслали її сину із-за кордону
Ксенія Мішина показала подарунок, який надіслали її сину із-за кордону

Втім, складнощі материнства зміцнили характер красуні і Ксенія Мішина завжди намагаϵться дати Платону тільки найкраще. Наприклад, на день народження, який пройшов у Платона 11 квітня — любляча матуся організувала для нього розкішне свято із солоденьким тортом, а потім… подарувала собаку в коробці.

Слід зазначити, що подарунки Платон Мішин отримуϵ не тільки від мами. В одній із недавніх Stories Instagram Ксенія Мішина похвалилася цінним подарунком, який її синові надіслали із-за кордону.

В кадрі Ксенія постаϵ в кепці з емлемами і глибоким козирком.

Тепер у Платохи ϵ власний скарб – підписала цей кадр Мішина.

На кепці помітно декілька підписів маркером. Акторка розʼяснила, що це – кепка іспанського футбольного клубу Реал Мадрид і кожен з гравців залишив на ній свій підпис.

Дійсно, такий подарунок не придбаϵш ні за які гроші! Ксенія Мішина розповіла, що вже хоче подивитись на спектр емоцій у Платона, коли він зрозуміϵ, хто саме надіслав йому цей скарб.

Платон Мішин в новій кепці
Платон Мішин в новій кепці

Вже в наступному кадрі українська артистка продемонструвала реакцію сина на кепку. 12-річний Платон посміхаϵться на всі 32 зуби, сидячи в офісному кріслі. На голову він вдяг ту саму подаровану кепку із підписами футболістів.

5 хвилин тиші, а потім зрозумів – написала щаслива Ксенія Мішина.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?