В ліжку, і не з Борисюком, а іншим. Сумська вразила зізнанням, поки чоловік чекав її вдома: “Віталя, пробач”

Акторка Ольга Сумська опинилась в "цікавій" ситуації, поки чоловіка Віталія Борисюка не було поряд. З ким саме застали в ліжку артистку — розповість "Один Факт".

Акторка Ольга Сумська щасливо одружена із своїм другим чоловіком Віталіϵм Борисюком вже декілька десятиліть. Їх весілля відбулося в далекому 1997 році, а 6 травня 2024 року подружжя відзначить 28 років зо дня початку шлюбу (Нікелеве весілля).

За стільки років шлюбу в подружжя Сумської і Борисюка було багато різних подій. В них народилась спільна донька Ганна. Також Віталій Борисюк опікувався старшою донькою Ольги Сумської від першого шлюбу з Євгеном Паперним – Антоніною.

Пару Борисюка і Сумської в українському шоу-бізнесі вважають одніϵю із найміцніших. Обидва актори, здавалось би — взірець вірності та безмежної любові для багатьох шанувальників. Однак їхнϵ подружнϵ життя зовсім не таке безхмарне, яким здаϵться зі сторони. Їх стосунки розпочались зі зради, адже на момент початку романтичних відносин Ольгу Сумська ще була в шлюбі із Євгеном Паперним.

Свого часу нагрішив і Віталій Борисюк, споглядаючи наліво. Але це все — в далекому минулому. Зараз в Ольги Сумської та її чоловіка — повний штиль. Зради, якщо і трапляються — то тільки жартома. Наприклад, як це сталось нещодавно в житті Ольги Сумської.

Ольга Сумська опинилась в цікавій ситуації не через Борисюка
Ольга Сумська опинилась в цікавій ситуації не через Борисюка

Акторка оприлюднила в Stories Instagram коротенький ролик, в якому вона позуϵ в ліжку поряд із чоловіком. Але цей чоловік — зовсім не Віталій Борисюк, а… український актор Віталій Іванченко.

Сумська у відео посміхаϵться і просить Іванченко передати привіт її чоловікові. Актор же в гумористичній манері звертаϵться до Борисюка:

Віталя, прости!

Цей епізод — зовсім не реальна зрада, а шматочок зі зйомок нового фільму.

Творчий процес — підписала відео Ольга Сумська.

Її партнер на зйомках Віталій Іванченко також встиг передати привіт своϵму тезці.
Навколо акторів помітно велику кількість камер, операторів та асистентів.

Тож про зраду з боку Ольги Сумської і мови бути не може. Занадто багато свідків. Та й Віталія Борисюка українська Роксолана кохаϵ так сильно, що думок про зраду в неї не виникаϵ.

Нові статті

Схожі статті

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.

Скандаліст Потап розсекретив, ким працює за кордоном у свої 43 роки: “А як ви думаєте, хто переможе?”

Всі ламають голови, намагаючись зрозуміти, чим Потап 3-ій рік поспіль займається за кордоном, вештаючись по різних континентах. Репер урешті назвав свою професію та висловив побоювання щодо неї.