Ніч, вулиця, ліхтар, каштани: Леся Нікітюк показалася у всій красі посеред квітучого вечірнього Києва

Ведуча шоу "Хто зверху" Леся Нікітюк після робочих буднів вирішила прогулятись. І знайшла розкішну локацію для фотозйомки. Як виглядаϵ вечірній Київ в обʼϵктиві Лесі Нікітюк – подивіться прямо зараз.

Популярна українська ведуча Леся Нікітюк напередодні Вербної неділі вирішила прогулятись вечірнім Киϵвом. В столиці ϵ велетенська кількість місць і локацій для фотозйомки. Одну з таких прямо посеред столиці і знайшла Леся Нікітюк.

Вдягшись у шкіряну куртку і розпустивши довге волосся – красуня Леся відправилась на прогулянку і зробила розкішну фотосесію на тлі квітучих каштанів. Великі квіти-свічки біло-рожевого кольору в оточенні яскраво-зеленого листячка тепер прикрашають собою не тільки вечірній Київ, але й світлину Лесі Нікітюк.

В коментарях до допису Лесі фанати залишили свої захоплені коментарі. Деякі з них зазначили, що такі світлини набагато кращі — аніж опрацьовані студійні світлини. Також Лесю привітали в коментарях із Вербною неділею.

Каштани, на тлі яких зафільмувала свої моменти з життя Леся Нікітюк — один з головних символів української столиці. Їх виспівував у своїй пісні “Хрещатик” Павло Зібров.
Київ взагалі-то славиться своїми каштановими алеями, які облаштовані у різних куточках великого міста. Для української культури це дерево маϵ особливе значення. Каштан вважаϵться символом добробуту, довголіття і родючості. При спогляданні на це дерево виникають асоціації із красою природи і родинним затишком.

Каштанові дерева створюють в Киϵві особливу атмосферу. Але історія появи цього дерева в столиці розпочалась лише в XIX столітті. Якщо вірити легендам, каштани стали набувати популярності в 1842 році. Вперше ці дерева висадили на бульварі Тараса Шевченка, який на той момент називався Бібіковським. Це було зроблено за наказом царя Миколи I.

Втім, результат ціϵї роботи царю не сподобався і він видав новий наказ: викорчувати усі каштани і засадити бульвар тополями. Місцеві ж мешканці вирішили висаджувати каштани у двориках.

В другій половині XX століття каштани перетворились на важливий символ столиці України.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?