Ніч, вулиця, ліхтар, каштани: Леся Нікітюк показалася у всій красі посеред квітучого вечірнього Києва

Ведуча шоу "Хто зверху" Леся Нікітюк після робочих буднів вирішила прогулятись. І знайшла розкішну локацію для фотозйомки. Як виглядаϵ вечірній Київ в обʼϵктиві Лесі Нікітюк – подивіться прямо зараз.

Популярна українська ведуча Леся Нікітюк напередодні Вербної неділі вирішила прогулятись вечірнім Киϵвом. В столиці ϵ велетенська кількість місць і локацій для фотозйомки. Одну з таких прямо посеред столиці і знайшла Леся Нікітюк.

Вдягшись у шкіряну куртку і розпустивши довге волосся – красуня Леся відправилась на прогулянку і зробила розкішну фотосесію на тлі квітучих каштанів. Великі квіти-свічки біло-рожевого кольору в оточенні яскраво-зеленого листячка тепер прикрашають собою не тільки вечірній Київ, але й світлину Лесі Нікітюк.

В коментарях до допису Лесі фанати залишили свої захоплені коментарі. Деякі з них зазначили, що такі світлини набагато кращі — аніж опрацьовані студійні світлини. Також Лесю привітали в коментарях із Вербною неділею.

Каштани, на тлі яких зафільмувала свої моменти з життя Леся Нікітюк — один з головних символів української столиці. Їх виспівував у своїй пісні “Хрещатик” Павло Зібров.
Київ взагалі-то славиться своїми каштановими алеями, які облаштовані у різних куточках великого міста. Для української культури це дерево маϵ особливе значення. Каштан вважаϵться символом добробуту, довголіття і родючості. При спогляданні на це дерево виникають асоціації із красою природи і родинним затишком.

Каштанові дерева створюють в Киϵві особливу атмосферу. Але історія появи цього дерева в столиці розпочалась лише в XIX столітті. Якщо вірити легендам, каштани стали набувати популярності в 1842 році. Вперше ці дерева висадили на бульварі Тараса Шевченка, який на той момент називався Бібіковським. Це було зроблено за наказом царя Миколи I.

Втім, результат ціϵї роботи царю не сподобався і він видав новий наказ: викорчувати усі каштани і засадити бульвар тополями. Місцеві ж мешканці вирішили висаджувати каштани у двориках.

В другій половині XX століття каштани перетворились на важливий символ столиці України.

Нові статті

Схожі статті

Як правильно засушити мʼяту на зиму? 5 способів, збереження користі та аромату “приправи” до чаю

Сушена мʼята – чудова рослина для приготування запашного чаю, соусів, салатів та маринадів. Якими способами можна її сушити, щоб заготовка зберегла усі свої корисні властивості?

“Ми вам передзвонимо”: Нікітюк придбала миттєву лотерею і показала, що виграла. 2 мільйони майже в кармані

Леся Нікітюк вирішила пошукати щастя в лотереї. Придбала квиток на касі найближчого супермаркету і показала усім процес стирання захисного покриття монеткою. Чи вдалось їй щось виграти?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

“Я не хочу бути сином Ірини Білик”: 25-річний син співачки Гліб Оверчук розповів, чим займається зараз

Ірина Білик має двох синів, у яких різниця у віці складає 16 років. Гліб Оверчук є старшим сином та наразі проживає за кордоном, але пішов шляхом зіркової мами: чим займається юний артист?