Ольга Сумська показала реальну картину зі свого гастрольного життя: спить на підлозі в позі букви “Зю”

Доля артистів – постійні переїзди, адже шанувальники очікують на зустріч з улюбленцями. Попри те, що є народною артисткою, Ольга Сумська їздить на гастролі в доволі екстремальних умовах.

Ольга Сумська вирішила продемонструвати своїм прихильникам інший бік слави. Виявляється, народній артистці доводиться не лише сяяти в променях софітів та зривати аплодисменти на театральних підмостках, а ще й добиратися до місця виступу.

Ольга Сумська спить у потязі на підлозі

І це далеко не завжди виходить комфортно. На своїй Інстаграм-сторінці 57-річна Сумська виклала коротеньке відео, в якому показала дорогу на гастролі. Оскільки крісло у потязі знаменитості дісталося незручне, в якому можна сидіти, але не спати, артистка знайшла вихід.

Ольга вмостилася на картату торбу з речами, яку поставила на підлогу. Сама сіла на вантаж, а голову поклала на сидіння. Ось у таких умовах і відпочивала протягом кількох годин. Це дуже дивно, але жінка після подібних незручностей прокинулася в гарному гуморі.

Ольга Сумська спить у потязі на підлозі

Тепер уже сіла, як годиться, в крісло, відкинула невеличкий столик і виклала сніданок – хліб, масло, круасан, пончик. І все це під каву. Вуглеводів вийшло чимало, та в таких спартанських умовах можна собі дозволити попоїсти без обмежень.

Ольга Сумська спить у потязі на підлозі

Як вмивалася й наводила марафет, Сумська не показала. Напевно, залишила це для наступної Сторіз. Натомість бачимо жінку бадьорою, веселою, яка всім своїм фанам побажала “Доброго ранку!”

Тож перед тим, як обирати собі артистичну кар’єру, спочатку уважно перегляньте це відео. Чи готові ви відмовитися від зручного ліжечка задля ось таких умов, аби тільки побачитися зі своїми фоловерами в живу? Якщо ні, то краще йдіть в якусь іншу професію.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?