Пристрасті по Клавдії Петрівні не вщухають: Маша Кондратенко розповіла, кого приховує крислатий капелюх

Оскільки Маша Кондратенко отримала музичну премію, яку присудили Klavdia Petrivna, всі вирішили, що вона і є тією таємничою виконавицею. Так це чи ні, журналісти поцікавилися особисто.

Маша Кондратенко відома широкому загалу безперечними хітами “Ванька-Встанька” та “Хто це така?” Нині час співачки розписаний по годинах – знімання кліпів, робота на студії тощо.

Ще 10 років тому Маша була нікому не відомою дівчинкою, яка прийшла на “Голос.Діти”. Світ шоубізу настільки захопив 12-річну дівчинку, що в 15 років вона покинула школу та рідний Харків і подалася до столиці, оскільки підписала контракт із продюсером.

Чи є Маша Кондратенко тією самою Klavdia Petrivna

Кондратенко пройшла кастинг у серіал “Школа” й стала справжньою зіркою, зігравши білявку Соню. Маша виступала під різними сценічними іменами – Меджик, Марічка, Маша Краш.

А от “Ваньку-Встаньку” виконала під власним ім’ям. Спочатку дівчина написала цю композицію для Анни Трінчер, але не віддала. Батькам ця весела пісенька теж не припала до вподоби.

Чи є Маша Кондратенко тією самою Klavdia Petrivna

Але Кондратенко зробила це. Хіт набрав на Ютубі понад 30 мільйонів переглядів. Дизлайків теж не бракувало. Стиль виконання надалі отримав назву шароварщина. Отак Маша стала водночас дуже популярною та піддалася атаці хейтерів.

Чи є Маша Кондратенко тією самою Klavdia Petrivna

Взимку відбулося нагородження музичною премією “Лірум”. Дебютанткою року було визнано таємничу співачку Klavdia Petrivna, яку до цього ніхто не бачив в обличчя. На сцену отримувати нагороду піднялася саме Маша Кондратенко.

Дівчина вбралася у крислатий капелюх, в якому зазвичай зображають Клавдію Петрівну. Відтоді минуло кілька місяців, а Маша й досі тримає інтригу, чи уособлює невідому співачку:

“Не можу ані спростувати, ані підтвердити. Я поки буду тримати загадку”.

Не розкрила своєї особи Klavdia Petrivna й під час сольного концерту Артема Пивоварова, який нещодавно відбувся у Києві та в спільному з артистом кліпі “Барабан”. Отже, таємницю поки не розкрито.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.