Стало відомо, що вінчання Тіни Кароль і Євгена Огіра ледь не обернулося лихом: її провини в цьому немає

Тіна Кароль за Євгеном Огіром була заміжньою всього 5 років. На жаль, їх розлучила кістлява бабця з косою. Та ще під час вінчання стало зрозуміло – щастя молодятам не зазнати.

Тіна Кароль познайомилася з Євгеном Огіром 2007 року. Дівчина, яка намагалася досягнути вершин шоубізнесу самотужки, без татового гаманця, знайшла в особі чоловіка не лише продюсера, але й кохану людину.

Погані прикмети під час вінчання Тіни Кароль та Євгена Огіра

Робочі стосунки швидко переросли у близькі. Вже у січні 2008 року закохана пара побралася на островах таємно від широкого загалу. За пів року вирішили обвінчатися в Києво-Печерській лаврі.

Напередодні цього важливого дня у хімчистці загубилася вінчальна сукня артистки. Її ледве розшукали. А під час церковного таїнства у нареченої від свічки запалала фата. Тоді це сприйняли як прикрий інцидент – не більше.

Погані прикмети під час вінчання Тіни Кароль та Євгена Огіра

Натомість уже за кілька років Кароль пригадала вінчання й втямила – то були лихі знаки долі. Але тоді подружжя просто насолоджувалося щастям. 18 листопада 2008 року Тіна та Євген стали батьками. Первістка назвали Веніаміном.

Погані прикмети під час вінчання Тіни Кароль та Євгена Огіра

Хлоп’я зростало копією татуся. Тепер, коли благовірного немає поряд уже багато років, Кароль відшукує в рисах сина характерні особливості Євгена. Веніамін дуже схожий на тата не лише зовні, але й поведінкою. Він говорить і жартує так само як це колись робив Огір.

Погані прикмети під час вінчання Тіни Кароль та Євгена Огіра

Невдовзі лікарі поставили Євгену страшний діагноз – рак. Півтора року тривала боротьба за життя, але хвороба виявилася сильнішою. Після рецидиву німецькі лікарі сказали, що жити чоловіку залишилося не більше ніж місяць.

Його не стало 28 квітня 2013 року Тіна залишилася вдовою. Про те, що серце Євгена перестало битися, зірка дізналася перед виходом на сцену. Але скасовувати концерт не схотіла, адже чоловік вчив її ніколи не здаватися. Благовірний перед смертю написав їй план, за яким вона жила певний час.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.