“Я викинув диван з 13 поверху”: Діма Коляденко розкрив усю правду про драматичний роман з Іриною Білик

Дмитро Коляденко розповів, якими були романтичні стосунки з Іриною Білик: сварки, скандали, драми та багато чого іншого. Подробиці особистого життя.

Під час одного з інтерв’ю Ірина Білик розповіла про складні стосунки з Коляденком, визнаючи, що часто їхні скандали вирішувала поліція. Вона висловила переконання, що ревнощі руйнують стосунки, особливо коли це стає предметом виклику для правоохоронних органів та громадських розмов. Білик наголосила, що, спершу це може видаватися цікавим, з часом вона втомилася від постійних конфліктів і бажала змін.

Дмитро Коляденко розповів про роман з Іриною Білик
Дмитро Коляденко розповів про роман з Іриною Білик

Сам Дмитро Коляденко, згадуючи про їхні зустрічі, описав свої спроби привернути увагу Білик під час розставання, зізнавшись у жалюгідних вчинках, спрямованих на те, щоб викликати в неї реакцію. Він неодноразово викидав її картини, диван з 13 поверху, знищував косметику та все це стало на шляху його невдалих спроб відновити стосунки. Він навіть припустився безпритульного життя, надіючись, що таким чином вона зрозуміє його переживання та почне шукати.

Дмитро Коляденко розповів про роман з Іриною Білик
Дмитро Коляденко розповів про роман з Іриною Білик

Таким чином, розповіді обох сторін підтверджують, що їхні стосунки були сповнені напруги та конфліктів. Ці історії служать прикладом того, як ревнощі можуть спричиняти не лише фізичні руйнування, але й психологічні та емоційні травми, залишаючи партнерів з важкими наслідками для майбутнього.

Попри факт, що зіркова пара розлучилася понад 18 років тому, фанати продовжують мати надію на їхнє повторне об’єднання. Навіть самі знаменитості стимулювали ці чутки, публікуючи спільні романтичні фотографії та відео.

Шоумен настійно заперечив будь-які можливості повернення до минулих стосунків. Він стверджує, що минуле залишається минулим. Одночасно Коляденко підкреслив, що між ним і Білик існує лише дружба і нічого більше.

Дмитро Коляденко розповів про роман з Іриною Білик
Дмитро Коляденко розповів про роман з Іриною Білик

Нагадаємо, що Ірина Білик, після закінчення відносин з Коляденком, швидко знайшла нове кохання. У 2007 році вона вийшла заміж вчетверте, обравши своїм чоловіком танцюриста Дмитра Дікусара.

Ірина Білик та Дмитро Дікусар
Ірина Білик та Дмитро Дікусар

Проте життя Ірини Білик не закінчилось лише на цьому чоловіку та її п’ятим чоловіком став Аслан Ахмадов. Але в січні 2022 року вони розлучилися, що викликало значний резонанс у засобах масової інформації та серед шанувальників.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.