Аліна Гросу розкрила справжнє ім’я й особистість Клавдії Петрівни: “Багато її заслуженої слави забирає інша”

Оскільки співачку Klavdia Petrivna ніхто не бачив без балахона, кожен воліє домислювати будь-яку зірку під цим образом. Врешті черга дійшла до Аліни Гросу, яка назвала справжнє ім'я.

Коли шанувальники поцікавилися в Аліни Гросу, чи не вона часом приховується за картинкою з крислатим капелюхом, знаменитість чесно відповіла, що не має до Klavdia Petrivna жодного стосунку.

Хто ж насправді Клавдія Петрівна?

Натомість Grosu сповістила, що багато кому вже відоме справжнє ім’я виконавиці “Щасливої”. Аліна певна, що це Соломія Опришко. Також знаменитість відзначила, що заслужену славу цієї дівчинки забирає нині інша артистка.

Хто ж насправді Клавдія Петрівна?

Навіщо піарники вдалися до подібної авантюри, сама Гросу не розуміє. Тож їй дуже шкода дівчинку, яка стала заручницею образу Klavdia Petrivna. Зірка, що приховує своє справжнє обличчя, набула шаленої популярності торік восени.

Всі стали говорити, що за образом Клавдії Петрівни приховується саме Соломія. Натомість під час нагородження музичною премією “Лірум” отримувати статуетку на сцену піднялася Маша Кондратенко. Ця зірка була вбрана у крислатий капелюх, як на світлинах Klavdia Petrivna й у профіль була дуже схожа на картинку з зображенням анонімної співачки.

Хто ж насправді Клавдія Петрівна?

Відомий блогер Богдан Беспалов певен, що співає пісеньки все-таки Опришко. А от на трьох сольних концертах у Палаці спорту Артем Пивоваров влаштував дует якраз не з Соломією, а з іншою дівчиною.

Клавдія Петрівна була вбрана у широкий червоний балахон, що прикривав їй обличчя. До того ж вбралася у в’єтнамську шапочку. Звісно, тоді ніхто не розгледів артистку. Але ж Соломія невисокого зросту, а з Артемом співала струнка висока дівчина.

Хто ж насправді Клавдія Петрівна?

Блогер висловив припущення, що Опришко неповнолітня, тому продюсери не можуть із нею поки що підписати контракт. Ось і чекають, допоки дівчинка підросте. Історія українського шоубізу знає чимало прикладів, коли дівчатка починали співати з 14-15 років. Мова про Ані Лорак, Надю Дорофєєву, ту ж Машу Кондратенко та інших зірок. Їхніх продюсерів вік підопічних абсолютно не зупиняв. Тож, напевно, інтрига довкола Klavdia Petrivna криється в чомусь іншому.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.