Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова, яка присвятила йому своє життя, а він пішов до Каті Осадчої

Юрій Горбунов перебував у шлюбі з першою дружиною протягом 20 років, але згодом подружжя розлучилось та у зірки з'явилась нова обраниця: як виглядає перша дружина телеведучого?

Після завершення навчання у Київському театральному університеті Юрій працював у Івано-Франківському драматичному театрі протягом п’яти років. Цей період став не лише часом професійного зростання, але й початком його романтичних стосунків з майбутньою першою дружиною, Людмилою.

Юрій Горбунов показав, як виглядає його перша дружина
Юрій Горбунов показав, як виглядає його перша дружина

Людмила була балетною танцівницею в трупі, вже була заміжня і мала дочку, коли вона зустріла Горбунова. Незважаючи на різницю у віці та її сімейний статус, кохання перемогло всі перешкоди. Людмила вирішила покинути свого чоловіка та розлучитися з ним, щоб бути з Юрієм, і разом з донькою вони переїхали до Києва. Одружилась пара в 1995 році, коли Горбунові було 25, а Людмилі 35.

Юрій Горбунов показав, як виглядає його перша дружина
Юрій Горбунов показав, як виглядає його перша дружина

Після весілля Юрій офіційно усиновив доньку своєї дружини, а Людмила вирішила залишити танці та театр та стати домогосподаркою. Цей крок був повністю підтриманий Юрієм, який був щасливий мати її поруч. Пара провела разом 20 років, насолоджуючись спокоєм та гармонією, поки їхній шлюб не зазнав розриву в 2015 році, непередбачено для них обох.

Юрій Горбунов показав, як виглядає його перша дружина
Юрій Горбунов показав, як виглядає його перша дружина

У 2015 році Юрій створив нову історію кохання на майданчику другого сезону популярного шоу “Голос. Діти”, де зустрівся з чарівною співведучою Катериною Осадчою. Попри те, що Осадча і Горбунов стежили за тим, щоб тримати свої відносини в таємниці, їхні почуття стали відомі лише наступного року. Лише у лютому 2017 року стало відомо про народження сина Вані, а також про те, що закохані вирішили офіційно одружитись.

Юрій Горбунов та його теперішня дружина Катерина Осадча
Юрій Горбунов та його теперішня дружина Катерина Осадча

Варто зазначити, що підписники провели власне розслідування та мають здогадки щодо розлучення Юрія з його першою дружиною. Однією з таких було святкування дня народження Юрія, яке Катя відзначила в Instagram, в якому вона зазначила, що вони з Юрою вже п’ять років разом. Ця дата співпадає з моментом, коли Горбунов розлучився зі своєю попередньою дружиною Людмилою. Отже, з’явилася гіпотеза, що саме Осадча була таємною розлучницею, а Юрій її новим коханим.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.