“Ношу з шістнадцяти років”: 66-річний Павло Зібров показав, як виглядав у молодості та які мав вуса (ФОТО)

Павло Зібров поділився архівними знімками до того як здобув славу та прихильність: як виглядав заслужений артист України до популярності та чим займався?

Павло Зібров із самого свого дитинства розвивав свої музичні здібності. У його родині була особлива атмосфера музики: він сам грав на бубні, тоді як його брат Володимир майстрував неймовірні мелодії на баяні. Цей дует неодмінно робив вечори більш веселими та запам’ятовуваними для друзів, знайомих та родичів, особливо під час святкових заходів.

Мати Павла, розуміючи важливість розвитку музичних талантів своїх дітей, регулярно возила Володю на заняття до музичної школи у Гайсині. Для Павла пощастило ще більше, оскільки викладач музики з’явився безпосередньо у їхньому селі, що дозволило йому відвідувати заняття двічі на тиждень, щоб поглиблювати свої знання та вміння у цій сфері.

Павло Зібров показав, як виглядав до популярності
Павло Зібров показав, як виглядав до популярності

У віці дев’яти років Павло вступив до музичної спеціалізованої школи-інтернату імені Миколи Лисенка в Києві, з метою поглибленого вивчення музики. Незабаром після цього Павло, разом зі своїми однокласниками, вирішив створити власний музичний колектив, який отримав назву “Явір”. Гурт об’єднав у собі 12 талановитих музикантів.

Після того, як музика стала джерелом задоволення, вона почала приносити і прибуток. Кожен учасник гурту отримував вже не лише аплодисменти, а й виплати у розмірі 100-150 карбованців. Чутки про надзвичайно талановитий колектив почали швидко розноситися й у інші міста, тому їм доводилося давати концерти навіть у Житомирській та Чернігівській областях.

Павло Зібров показав, як виглядав до популярності
Павло Зібров показав, як виглядав до популярності

Після тридцяти років Павло знову вирішив вступити до Київської консерваторії на класичний вокальний факультет. Його наполеглива праця винесла першу премію на радіоконкурсі “Нові імена” і четверте місце на національному конкурсі. У 1993 році він був удостоєний звання Заслуженого артиста України. Павло став самостійним автором альбомів, присвятивши їх життєвим і душевним темам.

Павло Зібров показав, як виглядав до популярності
Павло Зібров показав, як виглядав до популярності

У 1996 році він отримав звання Народного артиста України, а його пісні протягом багатьох років лунали в українському ефірі радіо та телебаченні.

На сьогоднішній день Павло Зібров не тільки не відстає від сучасних технологій, але й активно в них бере участь. Співак має свій власний веб-сайт та YouTube-канал під назвою ZIBREMBO, де він публікує нові кліпи, сучасні відеоролики та спільні проєкти з іншими зірками.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.