Переможець “Голосу країни” Роман Сасанчин вирощує салат на підвіконні: 22-річний садівник з досвідом співака

Переможець 10 сезону "Голосу країни" Роман Сасанчин захопився новим хобі. Дізнайтесь, чим саме займаϵться співак поза сценою і подивіться на здобутки Романа прямо зараз.

Роман Сасанчин — молодий 22-річний співак, що став популярним завдяки телешоу “Голос країни”. В 10 сезоні ціϵї програми Роман приймав участь у складі команди Тіни Кароль і здобув блискучу перемогу. На той момент юному співакові було всього 18 років.

Зараз Роман мешкаϵ в столиці України і нещодавно поділився новим хобі, яке захопило його навесні. Незважаючи на те, що співак живе у квартирі, йому вдаϵться займатись городніми справами. Наприклад, прямо на підвіконні Сасанчин виростив салат у глибокому полумиску. Артист продемонстрував свої досягнення, знявши коротенький відеоролик для Stories Instagram. На ньому гарно помітно, як посеред освітленого весняним сонцем підвіконня стоїть рожева дитяча ванночка, заповнена землею, в якій вже пишно проріс молоденький салат.

Роман Сасанчин виростив салат на підвіконні
Роман Сасанчин виростив салат на підвіконні

Ось так витрачаϵ свій вільний час Роман Сасанчин. До речі, поки на вулиці тепла погода — співак встигаϵ позайматись активними справами зі своϵю маленькою донькою Елізабет, яку йому народила дружина Іванна.

Роман став ювілейним переможцем “Голосу країни”, а до цього вже мав великий стаж співака і конкурсанта.

Цікаво, що кількома роками раніше цей хлопець з Тернопільщини вже перемагав у аналогічному конкурсі “Голос. Діти”. Тоді 13-річний Сасанчин також виступав в команді співачки Тіни Кароль.

Після перемоги Романа Сасанчина в 10-му “Голосі країни” пройшло вже декілька років. Зараз маленький хлопчик вже виріс, ставши 22-річним парубком. В Романа завдяки перемозі в конкурсі зʼявилась власна двокімнатна квартира в Киϵві, куди він перевіз свою кохану дівчину з Тернопільщини, Іванну. В передостанній день грудня 2021 року в Романа та Іванни народилась донька Елізабет.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.